GTA: Online się dozbraja

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 05 Czerwiec 2017
  • Komentuj 2

Rockstar przekłada premierę RDR 2 dopiero na przyszły rok, ale na pracowanie nad kolejnym rozszerzeniami do GTA: Online ma czas. Przygotujcie się na ''Dozbrojenie''.

''Dozbroimy się'' w całą gamę nowych pojazdów bojowych

GTA V i jego wersja Online nadal zarabiają dla Rockstar wielkie pieniądze, nic więc dziwnego, że mimo upływu czasu gra jest ciągle rozwijana. GTA: Online doczekało się już kilku sporych rozmiarów rozszerzeń, szkoda że tego samego nie można powiedziec o trybe fabularnym, teraz przyszedł czas na kolejne.

W '"Dozbrojeniu'' wejdźiemy w biznes handlu bronią. ''Mądrze dobierzcie swoje pojazdy wsparcia i uzbrojenie, aby mieć szansę w starciu z federalnymi oraz konkurencją. Zacznijcie sprzedawać towar w Los Santos i hrabstwie Blaine, aby dobrze zarobić i odblokować potężne ulepszenia, modyfikacje i ciężkie uzbrojenie'' napisał na swojej stronie deweloper.

Witamy w podziemnym centrum Twojego przestępczego imperium

Siedzibą naszego małego przestępczego kręgu będzie podziemny bunkier, z którego będziemy kierować kryminalnymi operacjami. Jeśli jednak trzeba będzie osobiście ubrudzić sobie rączki, to na miasto wyruszymy wykorzystując ''mobilne centra operacyjne (MCO), które do niedawna były domeną jedynie wyszkolonych zabójców i reżimów straszących cały świat bronią atomową''. 

Zawsze można też wyskoczyć na miasto

Na wyposażeniu MCO znajdą się wieżyczki strażniczne, warsztat do naprawiania samochodów, miejsce do spania dla prezesa czy moduł umożliwiajacy modyfikację będących nową klasą pojazdów bojowych. ''Dostępne są m.in. w pełni amfibijne bojowe wozy piechoty uzbrojone w działo i mobilne naczepy przeciwlotnicze, na widok których wszyscy okoliczni piloci zaczną robić pod siebie'' możecie przeczytać na blogu Rockstar. 

Jakby tego było mało, w naszym przytulnym bunkrze pracować dla nas będą nasi własni ''szaleni naukowycy'' w postaci inżynierów, dzięki którym będziemy mogli wprowadzać ''niestandardowe'' modyfikacje uzbrojenia i pojazdów bojowych. 

''Dozbrojenie'' ma ukazać się jeszcze w tym miesiącu. 

[źródło: rockstargames.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze