Kiedy pojawi się Spider-Man?

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 06 Luty 2018
  • Komentuj 3

Pisarz i edytor Marvel Comics, Stephen Wacker, prawdopodobnie coś wie o premierze gry i chlapnął o tym na swoim Twitterze.

Wszyscy z wielką uwagą śledzą wszelkie doniesienia na temat Spider-Mana studia Insomniac. Wiele wskazuje na to, że gra może ukazać się dopiero jesienią. Jednak jesień to pora roku obejmująca trzy miesiące, więc mamy do wyboru całkiej spory zakres czasu.

Tutaj z pomocą przychodzą plotki i długie języki pracowników studiów (oczywiście, wszystko niechcący). Mój ulubiony typ przecieków to wszelkie internetowe sklepy. Wszyscy znają historie pracownika, który niechcący upublicznił datę premiery tej czy innej gry. Potem oferta ze strony sklepu znikała, ale fani już zdążyli się podekscytować. Zazwyczaj kilka dni później następuje oficjalne ujawnienie daty.

Tym razem przeciek jest po stronie Marvela

Tym razem "zdrajcą" okazał się pisarz ze stajni Marvela. Pan Stephen Wacker napisał na swoim Twitterze, że szykuje się niezły pojedynek między Człowiekiem-Pająkiem, a Red Dead Redemption 2. Dokładnie jego wpis wygląda tak;

Słowo wyjaśnienia - druga część kultowej gry Rockstara, Red Dead Redemption, miała ukazać się na wiosnę, ale oficjalnie premiera została przesunięta aż na październik - dokładnie, na 26.

Oczywiście, wpis Wackera nie musi wskazywać na konkretnie 26. października. Dwa tak duże tytuły nie mogą mieć premiery w tym samy czasie, to zabieg marketingowo bardzo głupi (przekonał się o tym Titanfall 2). Możemy się domyślać, że Spider-Man ujrzy światło dzienne w podobnym okresie, co dzieło Rockstara. Szykuje się ciekawa jesień dla posiadaczy PS4.

Dokładną datę premiery pznamy pewnie podczas konferencji PlayStation, która będzie miała miejsce za kilka miesięcy. 

[Źrodło: comicbook.com, segmentnext.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze