Divinity: Original Sins 2

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 29 Sierpień 2017
  • Komentuj 1

Studio Larian ponownie zaprasza nas do świata Rivellon. W Divinity: Original Sins 2 zagramy już 14. września, na PC.

Gra pociągnie historię pierwszej części Divinity z 2014 roku. Fundusze zbierane były na Kickstarterze, a najnowszy trailer pokazuje sporo z samej rozgrywki.

Na filmie ujrzymy, jakie rasy będą grywalne, po jakich lokacjach przyjdzie nam się poruszać, oraz jak przedstawiać się będzie walka. Spore zamieszanie wzbudził widoczny przez moment szkielet. Czy oprócz niego wcielimy się w zombie albo lisza? Więcej na temat nieumarłych dowiemy się 31. sierpnia. Poza tym twórcy gry obiecują sporo taktyki oraz masę zabawy w drużynie do czterech graczy.

Przy okazji filmu mamy wgląd w to, jakie tryby gry wieloosobowej będą do wyboru. Szczególnie ciekawie prezentuje się tryb, który roboczo nazwałam "dla par" - gra na podzielonym ekranie ze wspomaganiem pada.

A zresztą, zobaczcie sami:

[Źródło: gameguru.ru, pcgamesn.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze