Uragun z datą premiery w Early Access

Niezależny producent gier, firma Kool2Play, ma przyjemność ogłosić, że już 30 marca  top-down shooter Uragun, ukaże się w usłudze Early Access na Steam. Ponadto, w trakcie nadchodzącego wydarzenia Steam Next Fest (21-28 lutego), gracze będą mogli pobrać darmowe demo i zapoznać się ze śmiertelnie groźnym, ale uroczym Mechem, który poszukuje swojego pilota w świecie opanowanym przez wrogie maszyny. Będzie to doskonała okazja żeby sprawdzić grę przed jej marcową premierą we wczesnym dostępie.

Uragun z datą premiery w Early Access

Po całkowitej przebudowie rozgrywki w 2021 r. związanej z dołączeniem do zespołu Game Directora - Frana Avilésa (Deep Rock Galactic), Kool2Play może wreszcie zaprezentować swoją przepełnioną akcją futurystyczną grę z gatunku top-down shooter.

W grze Uragun wcielisz się w zabójczego, ale uroczego Mecha, który przebudził się, by odkryć, że świat został opanowany przez zbuntowaną sztuczną inteligencję. Poszukiwania twojego zaginionego pilota i zarazem przyjaciela zaprowadzą cię do różnych wyjątkowych miejsc, takich jak gorąca Barcelona, futurystyczny Hong Kong czy zaśnieżone górskie szlaki Ameryki Północnej.

Aby przetrwać, będziesz musiał stoczyć liczne wymagające i dynamiczne walki. Rozwijaj swoje umiejętności i nowe rodzaje broni, od strzelb i karabinów automatycznych po plazmowe bumerangi i wyrzutnie rakiet, które zwiększą twoje szanse w starciu z przeciwnikami.

Zawartość wersji demonstracyjnej gry składa się z samouczka i 4 misji rozgrywających się w dwóch różnych biomach. Gracze będą mogli zapoznać się z podstawowymi mechanikami, nauczyć się sterowania Mechem oraz poznać świat gry.

Demo będzie dostępne od 21 lutego na stronie gry na Steam.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze