Uragun jest już na Steamie!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 02 Kwiecień 2023
  • Komentuj 0

Niezależny twórca gier, Kool2Play, z dumą ogłasza pełną premierę swojej gry – Uragun. Po starannych analizach gry we wczesnym dostępie oraz zebraniu cennych uwag od społeczności graczy Uragun został przekształcony w grę typu rouglite. Jednak wszystko, co gracze pokochali już wcześniej w Uragunie, jest teraz wspierane przez szereg mechanik, które powodują, że Uragun jest jeszcze bardziej (re)grywalny i szalony!

Uragun jest już na Steamie!

Po całkowitej metamorfozie rozgrywki przeprowadzonej przez Frana Avilésa (wcześniej odpowiedzialnego za Deep Rock Galactic) jako dyrektora gry, Kool2Play może w końcu zaprezentować swoją ostateczną, sprawiającą olbrzymią frajdę i napakowaną akcją strzelankę typu roguelite.

W Uragunie grasz pełnym uroku Mechem, który właśnie się obudził, by odkryć, że świat został opanowany przez zdeprawowaną sztuczną inteligencję. Wybierz własną ścieżkę rozwoju i nagrody, dzięki którym poznasz nowe umiejętności, zmodyfikujesz Mecha oraz jego broń. I tak, możesz też bawić się wyglądem swojego Mecha!

Poszukiwania twojego zaginionego przyjaciela — pilota przeniosą cię do różnych widowiskowych miejscówek, które całkowicie zmieniły się pod wpływem rebelii AI. Każda walka będzie się toczyć w wybranej lokacji oszałamiająco pięknego, choć zdewastowanego świata. Twoje poszukiwania zaprowadzą cię do takich miejsc jak opuszczona Barcelona, uprzemysłowione Nairobi, kopalnie ukryte w zaśnieżonych górskich rozpadlinach Ameryki Północnej lub zarośnięty zielenią i futurystyczny Hongkong.

Podczas każdej rozgrywki, Mecha można ulepszać na różne sposoby. Pluginy dodadzą nowe umiejętności, poprawią niektóre statystyki lub wzmocnią specjalne Ataki Energetyczne. Gra jest dostępna w języku polskim, angielskim, hiszpańskim, niemieckim, francuskim, brazylijskim portugalskim, chińskim uproszczonym, japońskim, koreańskim i tureckim. Zainteresowany grą? Zapraszam więc na Steama!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze