Uptown Funk i tańczący robot!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 18 Październik 2018
  • Komentuj 3

Robot Boston Dynamics tańczący do przeboju Uptown Funk? Już sama muzyka potrafi nieźle rozruszać, ale widząc robota tańczącego zdecydowanie lepiej ode mnie nie sposób się nie uśmiechnąć. 

Ten robot jest obłędny. Może to nie najlepsze określenie dla czegoś co nie żyje, ale jest po prostu słodki, kiedy macha kuperkiem! Spójrzcie sami na te robo ruchy!

Boston Dynamics powstał z myślą stworzenia robota najbardziej zaawansowanego technicznie. Doskonale rozwiniętego pod względem sprawności, szybkości i mobilności. Nie bez powodu nazywany jest robotem-psem, bo jego zachowanie zdecydowanie przypomina poruszanie się czworonożnego członka rodziny. Potrafi nurkować pod stołem, wchodzić po schodach, ale również przynieść piwo, chociaż tutaj na sukcesy trzeba będzie jeszczę trochę poczekać. :)

Odrobina szkolenia i może nauczy się przytulać?

[Źródła: businessinsider.comyoutube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze