Untold Tales prezentuje dwie nowe gry

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 05 Listopad 2023
  • Komentuj 0

Untold Tales ma przyjemność ogłosić dwa nowe projekty w swoim portfolio. Pierwszym z nich jest gra stworzona we współpracy z brazylijskim Seize Studios, zatytułowana What The Duck. Tytuł ukaże się 9 listopada 2023 roku na platformach PC i Nintendo Switch. Ponadto, na fali sukcesu Everdream Valley, Untold Tales zacieśnia więzi z innym polskim wydawcą gier i inwestorem, VARSAV Game Studios, stając się współwydawcą Giants Uprising na Steam. Untold Tales pomoże wydać grę w pełnej wersji 1.0.

Untold Tales prezentuje dwie nowe gry

What The Duck to przygodowa gra akcji RPG z elementami eksploracji, craftingu, walki i gier rytmicznych. Podczas gdy wszyscy wokół ciebie mogą przywoływać i kontrolować swoje potężne duchowe zwierzę, twoim z jakiegoś powodu jest... kaczka?

Wyrusz w podróż w poszukiwaniu zemsty i samoakceptacji wraz ze swoim dziwnym, kaczym zwierzęciem duchowym. Spróbuj zdobyć sławę w świecie, w którym władze mają ci z najsilniejszymi kompanami. Cztery unikalne biomy pełne zadań, wrogów, zagadek, sekretów, minigier i innych postaci do napotkania. Zaprzyjaźnij się z innymi wojownikami oraz ich duchowymi zwierzętami, zdobywaj zasoby, ulepszaj swoją broń i umiejętności

Giants Uprising to średniowieczna przygodowa gra akcji fantasy, pełna olbrzymów i nieograniczonej destrukcji! Wciel się w rolę potężnego Olbrzyma, który w końcu wyrywa się z niewoli, aby zemścić się na bezwzględnej rasie ludzkiej.

Poczuj, jak to jest być potężnym, nieustraszonym olbrzymem, który miażdży wszystko, co stanie mu na drodze. Przerażaj ludzi i stań po kostki w ich krwi. Pokaż, kto jest najpotężniejszym Olbrzymem. Odkryj trzymającą w napięciu opowieść o dwóch wyrzutkach - Rogbarze i Kiełbasie. Pomóż im się zemścić, wzniecić powstanie i uratować Olbrzymów.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze