Twardowski powraca!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 16 Wrzesień 2016
  • Komentuj 3
Jeśli nie słyszeliście o realizowanych przez Allegro i należącym do Tomasza Bagińskiego Platige Image filmach o polskich legendach, to radzę Wam szybciutko przeglądnąć YouTube. Dziś do sieci trafiła druga część przygód Pana Twardowskiego. Myślę, że Bagińskiego nie trzeba Wam jakoś specjalnie przedstawiać -  
">w  końcu to on realizuje w Hollywood film o Geralcie z Rivii. Zresztą nie będzie to pierwszy raz, kiedy Bagiński robi coś związanego z Wieśkiem, bo to on odpowiada za znaczną część trailerów do gry CDP Red. Ale wracając do Legend - obok przygód Pana Twardowskiego, których drugą część możecie zobaczyć u góry, powstała jeszcze film o Smoku Wawelskim. W planach jest wydanie kolejnych adaptacji polskich podań: w listopadzie zobaczymy film pod tytułem ''Operacja Bazyliszek'', a w grudniu trafi do nas ''Jaga''. Szkoda tylko, że większość filmów nad Wisłą nie jest realizowana w ten sposób. Ale przynajmniej, widząc to co widzę, jestem znaczne bardziej spokojny o tworzonego właśnie filmowego Wiedźmina. Ja już się zamykam, a Was zapraszam na seans. Warto!

Seria od Allegro to jedna z lepszych rzeczy w naszej kinematografii. Serio.

Seria od Allegro to jedna z lepszych rzeczy w naszej kinematografii. Serio.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze