Uciekniecie z piekła również na konsolach

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 15 Sierpień 2021
  • Komentuj 0

Zwycięzca ponad 50 tytułów Gry Roku, uznany przez krytyków dungeon-crawler z nurtu rogue-like jest już dostępny na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X i Xbox One w formie fizycznych edycji, które zawierają dodatkowe bonusy. Ja Was przekonywać do tego tytułu nie zamierzam, bowiem jeśli do tej pory nie nabraliście na niego ochoty to nic Was nie zachęci. No dobra, ostatnia próba – można pogłaskać trzygłowego pieska!

Hades szaleje na konsolach.

Hades jest już dostępny w fizycznej, jak i cyfrowej wersji na konsolach na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zwycięzca wielu nagród oraz zdobywca niesamowitej średniej z recenzji – 93 na Metacritic i 94 na OpenCritic, jest dostępny po raz pierwszy na konsolach PlayStation i Xbox, a jego fizyczna wersja zawiera dodatkową zawartość, która uraduje obecnych i przyszłych fanów. Pudełkowa edycja gry Hades na konsole PlayStation oraz Xbox jest już dostępna w sugerowanej cenie detalicznej 29,99$ u różnych sprzedawców.

Fizyczna edycja gry Hades zawiera dodatkową zawartość, w tym kod do pobrania oryginalnej ścieżki dźwiękowej z gry, na którą składa 2,5 godziny muzyki od nagradzanego kompozytora, Darrena Korba. Fizyczne kopie zawierają również książeczkę-kompendium ze znakomitymi grafikami postaci, przygotowanymi przez zdobywczynię nagrody BAFTA i dyrektor grafiki w Supergiant Games, Jen Zee. Ponadto, pierwsze wydania pudełkowych kopii na PlayStation oraz Xbox zawierają przyciągającą uwagę metalową folię na grafice okładkowej.

W grze Hades gracze wcielają się w postać nieśmiertelnego księcia świata umarłych, który próbuje wydostać się z królestwa swego niesławnego ojca, tnąc i gromiąc licznych wrogów. Ten dynamiczny tytuł oparty o ciekawe postacie łączy najlepsze aspekty poprzednich, docenionych przez krytyków produkcji studia Supergiant. Zawiera elementy akcji z gry Bastion, bogate otoczenie i atmosferę gry Transistor oraz głębię fabularną znaną z Pyre. Polecam nie tylko Hades, ale i wcześniej wymienione gry ekipy Supergiant. Są bowiem w dechę!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze