Ubi pyta o The Division

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 17 Styczeń 2017
  • Komentuj 2

Ubi bada nastroje co do ewentualnego następcy?

Ubi bada nastroje co do ewentualnego następcy?

The Division miał szansę stać się grą na lata, ale Ubi, przynajmniej na początku, nieco pokpiło sprawę. Niezadowalający ''end game'' i problemy z Dark Zone sprawiły, że sporo ludzi od gry uciekło. Powrócą w przypadku ''dwójki''? Szkoda, bo jeszcze 12 miesięcy temu The Division jawiło się jako jedna z najjaśniejszych gwiazd wśród premier roku 2016. Otwarty świat, post-apokaliptyczny Nowy York, Dark Zone i tryb PvP - na papierze The Division miało wszystko co potrzebne, by stać się grą na całe lata. Tak się nie stało, a o powodach pisaliśmy na JaRock nie raz, nie dwa. I choć w The Division dzieje się teraz lepiej, głównie za sprawą ciągłej pracy nad tytułem i wypuszczania kolejnych dodatków, to wygląda na to, że Ubisoft szykuje coś zupełnie nowego.

Pierwsze podchody pod ''2''?

Pierwsze podchody pod ''2''?

Dowiadujemy się tego dzięki ankiecie, którą możecie znaleźć na stronie Ubisoftu. Deweloper pyta o to w co grywacie, ile macie lat, skąd jesteście, jak długo graliście w The Division i inne tego typu ogólniki. Ciekawie robi się dopiero w drugiej części ankiety, bo jesteście proszeni o odpowiedź na pytania odnośnie... książek, jakie czytacie. Ubi pyta czy wolicie horrory, powieści szpiegowskie, sci-fi, czy może jeszcze inne i czy kupujecie książki inspirowane przez gry. Dlaczego? Bo w następnym pytaniu deweloperzy chcą wiedzieć, czy bylibyście zainteresowani książkami ze świata The Division, oraz czy czytujecie książki napisane przez Toma Clancy'ego. Graczy jednak najbardziej zainteresuje ostatnie pytanie: co dalej powinno stać się z grą? Chcecie kontynuować historię w nowym mieście, a może wolicie zostać w Nowym Jorku? Może jednak lepiej przenieść się do nowego miasta ''w czasie wydarzeń zaprezentowanych w The Division''? Albo w ogóle olać Nowy Jork i przedział czasu prezentowany przez grę, i zrobić coś nowego? Pytania te są istotne w kontekście ostatniego punktu ankiety: jak duże jest prawdopodobieństwo, że kupicie... hmm, no właśnie, co? Ubi w ankiecie użyło słowa ''follow up'', co może oznaczać zarówno jakiś dodatek, jak i drugą część gry. Jak myślicie?

Dokąd zmierzacie Agenci?

Dokąd zmierzacie, Agenci?

[źródło: ubisoft.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze