Michael Jordan zagra w fimie R6

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 21 Wrzesień 2018
  • Komentuj 5

Przepraszam. Zwabiłem Was tu podstępem. Wszystkie informacje z tytułu i zajawki się zgadzają, z tym, że nie jest tu mowa o legendarnym koszykarzu, a Michaelu B. Jordananie, aktorze którego mogliście zobaczyć w ''Czarnej Panterze'' w roli Killmongera. To właśnie on zagra Johna Clarka, dowódcę oddziału Rainbow, w najnowszym filmie wytwórni Paramount.

Jordana mogliśmy zobaczyć choćby w '"Czarnej Panterze'' jako Killmongera

Rainbow Six Siege rozwija się a najlepsze, ale nie o gry, a o książki tu chodzi. Wytwórnia Paramount stworzy dwa filmy z uniwersum Toma Clancy'ego, jeden opowiadający o przeszłości pierwszego dowódcy Rainbow Six Johna Clarka pod tytułem ''Bez skrupułów'', oraz drugi na podstawie powieści ''Rainbow Six''. W obu filmach rolę Clarka ma zagrać Michael B. Jordan.

Kim jest sam Clark? To były żołnierz Navy Seals oraz paramilitarny agent CIA. Przez agencję wykorzystywany jest do najtrudniejszych zadań i to jemu, w książce '"Rainbow Six'', powierzone zostaje zadanie powołania międzynarodowego oddziału antyterrorystów. Swego czasu wraz z Kromką i Rockiem popełniliśmy nawet krótki film o Clarku i jego oddziale:

Toma Clancy'ego na pewno kojarzycie z gier sygnowanych jego imieniem tworzonych przez Ubisoft. Mamy więc Tom Clancy's: The Division, Tom Clancy's: Ghost Recon, Tom Clancy's Splinter Cell czy Tom Clancy's: Rainbow Six: Siege. Nie, Clancy nie jest deweloperem gier z Ubisoftu, a zmarłym kilka lat temu pisarzem, który zasłynął z napisania serii thrillerów militarno-politycznych skupiających się wokół postaci Jacka Ryana. Zadebiutował powieścią ''Polowanie na Czerwony Październik'', który później został zekranizowany, a główne role zagrali Alec Baldwin oraz Sean Connery.

Niestety nie wiadomo, kiedy film ''Rainbow Six'' oraz ''Bez przebaczenia'' miałby mieć swoją premierę, ani kogo Paramount widzi w roli reżysera. Na pewno jednak na ekranie nie zobaczymy Ash, Smoke'a czy Fuse'a, bo film będzie oparty na powieści, a nie na grze od Ubi. Wytwórnia ujawnia jedynie, że pierwszy do kin wejdzie ''Bez przebaczenia'', w którym poznamy historię Clarka przed dołączeniem do CIA.

Zośki w filmie raczej nie będzie

[źródło: variety.combirthmoviesdeath.compcgamesn.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze