Tytan wyląduje z gracją

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 25 Październik 2016
  • Komentuj 2
Tytan zaprezentował się w pięknym stylu. Zagraniczni testerzy grą wydają się być zachwyceni, a przed fanami strzelanek doprawdy twardy orzech do zgryzienia: Battlefield I, CoD: Infinite Warfare czy może właśnie najnowszy Titanfall? Battlefielda I pozwolę sobie szybko wyeliminować, bo choć jest FPSem pełną gębą to w przeciwieństwie do CoD i Titanfall nie stawia na przyszłość, tylko przenosi gracza na pola bitwy I Wojny Światowej i robi to w znakomity sposób.

CoD ma asa w rękawie w postaci remastera

CoD ma asa w rękawie w postaci remastera

Pojedynek sci-fi czeka nas więc w przypadku starcia Tytanów z CoD: Infinite Warfare. I o ile Titanfall startuje już w piątek, to na IW będziemy musieli poczekać do czwartego listopada. Każda gra oferować będzie coś unikalnego - w przypadku Titanfalla są to oczywiście wielkie roboty. A CoD? Powiedziałbym, patrząc co piszecie i jak zareagowaliście na pierwszy trailer IW, że najbardziej nie możecie doczekać się kiedy położycie ręce na  remasterze Modern Warfare z 2007 roku, który zdobędziecie kupując jedną z edycji specjalnych do Infinite Warfare. Tymczasem zagraniczni dziennikarze mieli już okazję zagrać w najnowszego Titanfalla i choć zgodnie stwierdzają, że gra nie jest pozbawiona niedoróbek, a kampania dla pojedynczego gracza mogłaby być nieco bardziej wciągająca, to ocen jakie gierka od nich zbiera może pozazdrościć każdy tytuł:

Gamespot - 9/10

Game Informer: 9.5/10

Hardcore Gamer: 4.5/5

US Gamer - 4/5

GamesRadar: 4.5/5

Polygon - 7/10

Jak widzicie jedynie serwis Polygon się wyłamał i nie dał grze oceny ocierającej się o ideał. ''Problem'' widać na pierwszy rzut oka - recenzje Battlefielda I wyglądały bardzo podobnie. W co, w przypadku kiedy musicie wybierać między Titanfallem, a Cod: Infinite Warfare, zainwestujecie swoje pieniądze? Czy tej jesieni liczy się jednak tylko Battlefield? Przypomnę, że w Titanfalla 2 zagracie już w ten piątek na konsolach obecnej generacji i PC. Swoją drogą ciekawe, że EA premierę Tytanów zorganizuje tydzień po wejściu na rynek Battlefielda. Nie pogryzą się?

Recenzentom gra się podoba

Recenzentom gra się podoba

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze