Tydzień z Black Desert

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 28 Grudzień 2016
  • Komentuj 15

Otwarty świat Black Desert czeka!

Otwarty świat Black Desert czeka!

Kręcą Cię klimaty fantasy? Lubisz eRPeGi? Dobrze się składa, bo jest okazja wypróbowania Black Desert Online od Koreańczyków ze studia Pearl Abyss, które przedstawia konflikt między Republiką Calpheon, a Królestwem Valencii.  To, kiedy zaczniecie swój tydzień Black Desert Online zależy od Was, bo organizatorzy akcji nie mówią o ramach czasowych wydarzenia. Wystarczy wejść na ich stronę, zalogować się i ściągnąć siedmiodniowego triala gry. Podczas testów będziecie mieli dostęp do całej zawartości produkcji.
Czym dokładnie jest Black Desert Online? Ustaliliśmy już, że mamy do czynienia z MMORPG rozgrywanym w świecie fantasy. W grze stajemy po jednej ze stron konfliktu, tworzymy swojego własnego bohatera ( do wyboru mamy tuzin klas) i rzucani jesteśmy w wir walki. Bitwy obejmują także oblężenia twierdz, gdzie możemy korzystać z wielu maszyn oblężniczych, ale Pearl Abyss dodali też do Black Desert Online elementy tworzenie ekonomii w postaci gromadzenia surowców, rozbudowywania fabryk czy uprawiania roli. Warto? O tym możecie przekonać się sami dołączają do darmowych testów. Miłego grania!

Hm, kolega chyba zabłądził?

Hm, kolega chyba zabłądził?

[źródło: blackdesertonline.com, dsogaming.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze