( Re )animują Warcrafta

  • Autor: Bartłomiej Drążkiewicz
  • Opublikowano: 13 Lipiec 2016
  • Komentuj 0

Mam nadzieje, że zamówiłeś już swój egzemplarz Legionu

Mam nadzieje, że zamówiłeś już swój egzemplarz Legionu

Studio Blizzard Entertainment opublikowało zwiastun nowego serialu animowanego, promującego nadchodzący dodatek do gry World of Warcraft. Premiera szóstego rozszerzenia, zatytułowanego World of Warcraft: Legion, odbędzie się już za niespełna dwa miesiące - 30 sierpnia. Z tej okazji Zamieć postanowiła przypomnieć historię kilku kluczowych postaci ze świata Azeroth tworząc serial animowany. Oficjalna premiera pierwszego odcinka produkcji odbędzie się 21 lipca podczas konwentu Comic-Con 2016. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia wspomnianego wcześniej zwiastuna:
Zdrajca orków, niszczyciel snów - czarnoksiężnik Gul'dan; młody powiernik, uczeń Medivha - czarodziej Khadgar oraz samozwańczy Pan Outland Illidan wraz z armią Łowców Demonów - to bez wątpienia jedne z kluczowych postaci Warcrafta. Za sprawą serii ''Harbingers'' będziemy mogli poznać historię każdego z tych potężnych bohaterów. Po sukcesie serii animowanych filmów zapowiadających grę Overwatch, Blizzard Entertainment nie zwalnia tempa i po raz kolejny udowadnia, że zatrudnia prawdziwych artystów. ''Harbingers'' w połączeniu z filmem Warcraft: Początek oraz nadchodzącym dodatkiem ma szansę przyciągnąć nowych graczy do świata World of Warcraft, którzy powoli, ale sukcesywnie odchodzą od legendarnego MMORPGa.

Do zobaczenia w Azeroth...

Do zobaczenia w Azeroth...

[źródło: pcgamer.com, ubergizmo.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze