Turniej Winter Royale w Fortnite

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 21 Listopad 2018
  • Komentuj 0

Epic Games zaprasza na wielki turniej Winter Royale, który startuje już w ten weekend! Pula nagród to aż milion dolarów, co tylko dowodzi wielkich, esportowych ambicji firmy względem Fortnita. W zawodach mogą wziąć udział wszyscy posiadacze gry, a sam przebeg turnieju podzielony został na dwa najbliższe weekendy. Ten najbliższy (24-25 listopada) przeznaczony zostanie na kwalifikacje, a finały rozegrane zostaną już w kolejnym tygodniu.

Turniej zorganizowany będzie dla graczy z Ameryki Północnej i Unii Europejskiej, ale Epic ma w planach również rozgrywki dla reszty świata. 

W czasie fazy kwalifikacyjnej musicie uzyskać jak najwyższe wyniki, które później zostaną zweryfikowane i mogą zagwarantować Wam miejsce w finale. 

''Wszyscy gracze będą mieć kilka okazji do osiągnięcia świetnych rezultatów w trakcie kilku dni rundy kwalifikacyjnej Winter Royale. Liczyć się będzie najwyższy wynik zdobyty w dowolnej sesji wydarzenia, a więc daj z siebie wszystko!''

Winter Royale to tylko przedsmak tego, co dla graczy szykuje Epic. Jest to symulacja przed przyszłorocznym Fortnite World Cup. Wszystkie wydarzenia mają pomóc Epicom przygotować Mistrzostwa Świata na najwyższym poziomie.

  • KWALIFIKACJE WINTER ROYALE (OTWARTE): 24.11.2018 – 25.11.2018

  • FINAŁY WINTER ROYALE DLA AMERYKI PÓŁNOCNEJ: 11.12.2018 – 12.12.2018

  • FINAŁY WINTER ROYALE DLA EUROPY: 30.11.2018 – 01.12.2018

[Źródła: epicgames.comgamesradar.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze