Co robi Lara Croft w Fortnite?

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 25 Marzec 2021
  • Komentuj 0

Gry sieciowe ciągle muszą zaskakiwać swoich graczy. Najlepszym przykładem jest Fortnite, który regularnie wymyśla coś szalonego lub dziwnego. O plejadzie crossoverów z właściwie wszystkim co możliwe nie będę wspominał. Ale nietypowe tryby, koncerty w grze, fabularne twisty, urozmaicenia w samym battle royale to jest to, co naprawdę przykuwa uwagę – na Fortnite można narzekać, ale z pewnością nikt się tam nie nudzi.

Nowy sezon w Fortnite to (pierwotna) moc atrakcji

W Finale kryzysu Punktu Zerowego, agentowi Jonesowi i Fundamentowi (jednemu z Siódemki), udało się zabezpieczyć Punkt w wieży w kamienia. Podczas tego procesu Punkt Zerowy wyemitował tajemniczy impuls, który wyeliminował całą zaawansowaną technologię na swojej drodze i na nowo ukształtował Wyspę. Tak, to fabularny wstęp do szóstego sezonu, drugiego rozdziału Fortnite.

Poza nową mapą przyszła pora i na crafting. Używając łupów ze zwierząt i nietkniętej przez impuls technologii możecie tworzyć bronie w dowolnym miejscu. Skonstruujecie w ten sposób zadające wysokie obrażenia bronie pierwotne, takie jak pierwotny karabin, znane bronie precyzyjne, jak rewolwer, oraz potężne łuki, na przykład łuk płomienisty i łuk mechaniczny.

Na wyspie roi się od dzikich zwierząt – od łatwych zdobyczy, takich jak kurczaki, po drapieżne wilki. Polujcie na nie lub oswajajcie je, nie tylko by przetrwać, ale także by gromadzić materiały do tworzenia przedmiotów. Choć wilki przemierzają już okolicę, najstraszniejsze drapieżniki dopiero się wyklują. Tak, prawdopodobnie dinozaury!

Poza tym do Fortnite trafiła nowa przepustka bojowa oraz nowe skórki ze znanymi postaciami. Do gry dołączyła Raven z uniwersum DC (Teen Titans/Titans), piłkarz Neymar Jr., a także Lara Croft w kilku wydaniach!

Co więcej, w trybie kreatywnym w Fortnite pojawiła się Posiadłość Croftów. Jak ukończycie przygodę Tajemnica Posiadłości Croftów  to odblokujecie specjalne graffiti Lara Croft. Teraz pytanie do Was – czy ktoś z Was w ogóle jeszcze gra w Fortnite?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze