Trzy słowa do Billa Gatesa

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 14 Styczeń 2016
  • Komentuj 3
snoop-xbox-360 Wczorajsze problemy Xbox Live sprawiły, że gracze przez kilka godzin nie mogli korzystać z jego usług. Wkurzyło to Snoop Dogga, który w swoim stylu zapowiedział, że przerzuca się na PlayStation 4. Snoop to legenda rapu i ikona popkultury. Wiemy także, że można zaliczyć go do grona zatwardziałych graczy. Zdarzyło mu się nawet podkładać swój głos do Call of Duty Call of Duty: Ghosts, którego jak przyznał jest wielkim fanem.
Przy okazji tego dość emocjonalnego ''vloga'' Snoop obiecuje, że jeżeli panowie w Microsofcie nic ze sprawą nie zrobią to on kończy swoją przygodę z Xboxem i przerzuca się na japońskie Sony PlayStation. Mimo tego, że specjalistom od Xbox Live udało się po kilku godzinach przywrócić pełne działanie usługi to dla rapera trwało to zdecydowanie zbyt długo. Dał temu wyraz w kolejnej wiadomości na Instagramie: ''Xbox 1 fucking sucks online yes i said it ps4 here we come. Ceo. Hit my peoples up we done with xbox''. Jak widzicie Snoop miał dość czekania i wraz ze swoimi ''ziomeczkami'' ostatecznie porzuca platformę Microsoftu. No cóż, pozostaje nadzieja że PlayStation Network nie zawiedzie oczekiwań rapera. No bo na co mógłby się potem przerzucić? Bierki? Snoop Dogg, Fergie of the Black Eyed Peas and Wilmer Valderrama Snoop Dogg, Fergie, a ten z tyłu to przypadkiem nie Fes z ''Różowych lat 70''? [źródło: instagram.compolygon.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze