Tropikalny Skyrim

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 15 Październik 2018
  • Komentuj 1

Mody do Skyrima? Nic nowego powiecie, ale ten jeden wygląda bardzo fajnie i całkowicie zmienia klimat mroźnego Elder Scrolls. Pogoń za smokami przez tropkilany las deszczowy może być szalenie ciekawym doświadczeniem.

Mod zmienia nie tylko wygląd ogólny, zastepując śnieg soczystą zielenią, a lodowe tafle zmieniając w gorące źródła, ale również przerabia miasta i wioski w równikowe osady z bambusowymi szałasami. Do tego wszędzie te palmy!

Trochę szkoda, że twórca nie pokusił się o podmienienie niedźwiedzi polarnych i mamutów na inne, bardziej tropikalne stworzenia. Zdecydowanie brakuje zwisających na lianach małpek.

Białe plaże w cieniu palm, chcielibyście zagrać w takiego Skyrima?

Twórca moda, sa547, ma jeszcze sporo roboty przy podmienianiu efektów pogodowych, ale zapowiedział, że mod dostepny będzie już niedługo.

[Źródła:pcgamer.comyoutube.com]

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze