Trial sposobem na kłopoty Destiny 2?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 28 Listopad 2017
  • Komentuj 3

Druga część Destiny dziś będzie dostępna w formie dema na PC, Xboxie One i PS4. Activision potrzebuje więcej graczy, stąd akcja z darmowym trialem?

Trial ściągnie do Destiny 2 świeżą krew? Grze tego potrzeba

Destiny 2 chyba nie do końca spełniło oczekiwania Activision i Bungie Software. Gra, choć zawierała sporo nowości względem swojego poprzednika, ostatecznie chyba na kolana nie powaliła. Do tego pojawiły się problemy z systemem doświadczenia, który zdaniem wielu fanów został skonstuowany w taki sposób, by mocno naciskać na wyciąganie dodatkowych pieniędzy od społeczności. Nawet wersja PC, po której wielu graczy na blaszakach bardzo dużo sobie obiecywało, dużo w sytuacji Destiny 2 nie zmieniła.

Tak przynajmniej można wnioskować przy okazji udostępnienia na wszystkich platformach wersji demonstracyjnej. Activision zaprasza nas do zagrania misji fabularnych w Europejskiej Martwej Strefie oraz Titan i sprawdzenia się w sieciowej rozgrywce przeciwko innym graczom. Maksymalny możliwy podczas triala poziom na jaki możecie się wdrapać to 7. 

Jeśli chcecie przyjżeć się Destiny 2 z bliska, to na PC zrobicie to za pomocą blizzardowego Battle.net (choć w momencie pisania tego tekstu trial jeszcze nie jest dostępny). Grze na pewno warto dać szansę, a jeśli ostatecznie zdecydujecie się na zakup (z obniżką sięgającą teraz 35%), to oczywiscie wszystkie uzyskane przez Was postępy przeniosą się do pełnej wersji gry.

[źródło: destinythegame.com, battle.net, Destiny YouTube]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze