Polacy pokazali jak strzelać

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 17 Czerwiec 2015
  • Komentuj 0
large_sniper_2 Podczas pokazów E3 nie zabrakło także polskiego akcentu w postaci Sniper: Ghost Warrior 3 tworzonego przez warszawskie studio CI Games. Uwaga, będzie trochę politycznie!  Seria Sniper: Ghost Warrior choć niepozbawiona błędów i niedociągnięć znalazła uznanie w oczach ponad pięciu milionów graczy, którzy zdecydowali się na zakup poprzednich części i obok Lords of the Fallen jest najważniejszą marką dla CI Games. To, że w czeluściach studia powstaje nowy ''Sniper'' wiadomo było od dawna, ale dopiero teraz firma dzieli się z nami pierwszymi informacjami dotyczącymi trzeciej odsłony gry.
Ghost Warrior 3 zabiera nas do ''fikcyjnego'' konfliktu między Stanami Zjednoczonymi, a Rosją. Prorosyjscy separatyści zajęli pewien odległy region bez żadnego strategicznego znaczenia i zaczęli tam wprowadzać własne porządki. Dodam jeszcze, że wspomniany region leży gdzieś w Europie Wschodniej. Jakieś skojarzenia?
Sporne tereny są miejscem bitwy trzech frakcji i to wśród nich nasz bohater musi lawirować, aby nie dopuścić do zaostrzenia się konfliktu. Nie zawsze wystarczy wysłać w czyimś kierunku kilku gramów ''demokracji'' z bardzo dalekiej odległości.
Z zamieszczonych przez producentów informacji wynika, że czasem do wykonania zadania będą nam potrzebni lokalni mieszkańcy. To od ich pomocy może zależeć powodzenie lub porażka naszej misji, ale jaki sposób ten system będzie działał jeszcze nie wiadomo. Czasem ''demokrację'' trzeba wprowadzać na bliski kontakt i po ciuchu - wtedy na pewno przyda się pistolet z tłumkiem i nóż. Snajper zostanie także wyposażony w minidrona, który umożliwi mu rozeznanie się w terenie i wyznaczenie ścieżek podejścia pod cel, a nawet atak. Co prawda do premiery zostało jeszcze dużo czasu bo gra pokazać ma się dopiero w 2016 roku, ale przyznacie chyba że zapowiada się ciekawie? large_sniper_3

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze