Titanfall z DLC nie czeka

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 23 Listopad 2016
  • Komentuj 0

Pierwsze DLC już za tydzień!

Pierwsze DLC już za tydzień!

Pierwszy dodatek do Titanfall 2, najnowszego shootera studia Respawn Entertainment, nie kazał na siebie długo czekać. Angel City's Most Wanted zadebiutuje w przyszłym tygodniu.  To, że data wydania Titanfalla 2 nie była najszczęśliwsza już wiemy. EA trochę martwi się wynikami sprzedażowymi gry, które lekko mówiąc nie zachwycają. Ostatnio sporo obniżono cenę Titanfalla, a jakby tego było mało, to na horyzoncie już widać pierwszy dodatek. Dla tych z Was, którzy Titanfalla kupili jeszcze przed jego oficjalną premierą, DLCek pojawi się równo za tydzień, czyli 30 listopada. Resztę graczy czeka trzy dni opóźnienia, bo dla nich Angel City's Most Wanted dostępne będzie od trzeciego grudnia. Czego po dodatku możecie się spodziewać? Przede wszystkim odświeżonej mapy Angel City, czyli jednej z popularniejszych plansz jakie mogliśmy ogrywać w ''jedynce''. Do tego dochodzi nowa broń o nazwie Wingman Elite, aż sześć modyfikacji do tytanów, czy nowa egzekucja.

Za DLC nie zapłacicie ani grosza

Za DLC nie zapłacicie ani grosza

Respawn Entertainment przy Titanfall 2 jeszcze dłubać nie skończyło, studio zapowiada, że gracze mogą spodziewać się zmian w trybach rozgrywki, weekendów podczas których zgarniecie podwójnego eXPa i cyklicznych giveaway'ów. Obietnica, że DLCeki będą trafiać nasze w ręce za darmo nadal pozostaje w mocy. Jedynie za co EA będzie brała od Was pieniądze to różnego rodzaju skórki i inne kosmetyczne bajery, których wpływ na grę jest żaden. Może takie podejście sprawi, że więcej z Was sięgnie po Titanfall 2? Gra zbiera bardzo dobre recenzje, jest wyraźnie lepsza od swojego poprzednika, a teraz możecie dostać ją w dużo mniejszej cenie. Nie przekonani? Zobaczcie jak w grze bawił się Rock:
?list=PLhSBw7mO1U1dCsisMy9B3Lo5cOS_rC-at [źródło: titanfall.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze