Trening Crossfires

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 27 Lipiec 2015
  • Komentuj 5
Łup, łup, bang, bang i runda wygrana. Tak dla większości laików wygląda mecz w Counter Strike'a, ale kto choć trochę CS'a liznął wie, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana. Bo tutaj, oprócz zdolności motorycznych, liczy się także taktyka. Nie wystarczy ruszać szybko myszką i mieć niezły refleks. Bez współpracy żaden team nie ma większych szans na zwycięstwo. Dlatego tak dużo czasu HopE poświęca na przygotowanie drużny pod względem odpowiedniej komunikacji i ustawiania się na mapie. Jakie są najlepsze rozwiązania? Jak najlepiej ubezpieczać kolegę z drużny? Jak to robią najlepsi? Wszystkiego dowiecie się w nowym materiale drużyny #30DaystoPro okraszonym trenerskim komentarzem HopE'a.
Jeśli bardziej ciekawi Was ''lifestylowa'' strona całego przedsięwzięcia i chcielibyście dowiedzieć się więcej o samych uczestnikach to rzućcie okiem na materiał z 12-tego dnia eventu.  To w nim Emz0 i reszta ekipy wyjaśnią kulisy poznania się członków #30DaystoPro. To między innymi z niego dowiecie się trochę więcej o kulisach przyjścia do domu Dezaha. Startujemy z 12-stym dniem! Do finału trochę ponad dwa tygodnie, czas więc ucieka! a03

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze