OPTIMUS wspiera esportowców

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 12 Wrzesień 2018
  • Komentuj 1

Codewise Unicorns, to własnie ten młody, aczkolwiek obiecujący zespół zyskał wsparcie Optimusa. Marka znana z tworzenia komputerów dedykowanych grom, przekazała drużynie wysokiej klasy sprzęt na treningi i rozgrywki turniejowe. Jakie będą efekty, okaże się pewnie niedługo.

Dobry partner i sponsor, to dla ekipy rzecz święta. Nawet najbardziej utalentowani ludzie nie przeskoczą ograniczeń sprzętowych i budżetowych. Dopiero w takich sytuacjach możliwe jest oddanie się w pełni treningom, zupełnie jak przy normalnym sporcie.

Zarówno Optimus jak i ''Jednorożce'' maja nadzieję, że takie współprace, jak ta zawiązana między nimi, poszerzą świadomość Polaków o e-sporcie, i zwrócą uwagę  na sukcesy polskich zespołów, zwłaszcza wtedy, gdy tak jak Codewise Unicorns, w ciągu zaledwie roku osiagają znaczne sukcesy.

Codewise Unicorns zostało założone 8 września 2017 roku przez Roberta Gryna. Trzon zespołu od tego czasu pozostaje bez zmian, a team ma na swoim koncie występy na East Games United 2017, Ecenter Copernicup 2018 czy podczas 3. sezonu Polskiej Ligi Esportowej.

Facebook Codewise Unicorns

Facebook OPTIMUS 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze