Trailer nowego Spider-Mana. Uwaga na spojlery z Endgame!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 06 Maj 2019
  • Komentuj 1

Spider-Man: Far From Home rozgrywa się w Europie, gdzie Peter wybiera się razem z ekipą. Akcja filmu dzieje się chwilę po wydarzeniach z Avengers; Koniec Gry, więc przed lipcową premiera lepiej nadrobić zaległości i udać się na ostatni film Marvela. Jeśli jednak Endgame wciąż jest przed Wami, to uważajcie, bo zwiastun ukazuje jeden z największych spoilerów z filmu.

Mimo tego, że nowe przygody Człowieka-Pająka wychodzą spod skrzydeł Sony, to w procesie towarzyszy im Marvel, a film będzie oficjalnie 23-cią częścią Marvel Cinematic Universe, płynnie nawiązując do historii Avengersów.

Film wprowadza do filmowego uniwersum Marvela nową postać znaną z kimiksów, Quentina Becka, znanego również jako Mysterio. Zagra go Jake Gyllenhaal, którego możemy zobaczyć w pełnej okazałości na trailerze Spider-Man: Far From Home, a co najważniejsze, w roli towarzysza Petera Parkera, nie antagonisty.

Premiera Spider-Man: Daleko od Domu już za dwa miesiące 5 lipca. 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze