Spider-Man śpiewający świąteczne piosenki

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 21 Grudzień 2018
  • Komentuj 0

Spider-Man: Uniwersum, czy też Spider-Man: Into the Spider-Verse zadebiutuje u nas dopiero pierwszego dnia świąt, ale na zachodzie już podbija serca fanów człowieka pająka. Z tej okazji pojawił się również mini album pięciu świątecznych piosenek śpiewanych właśnie przez niego i ekipę z filmu.

Jeden z nich Sony Pictures Animation udostępniło na swoim kanale YouTub,  zachęcając fanów do kupienia albumu. Spidey Bells to ciekawa interpretacja kultowego Jingle Bells, śpiewana przez Chrisa Pine'a (#teamChrisPine<3), znanego z Pamiętnika Księżniczki 2, Star Treka, Całego Szczęścia, Jacka Ryana, Wonder Woman i wielu innych rewelacyjnych roli.

Album A Very Spidey Christmas jest dostępny za 5$ na Amazon i Spotify. Wszystkiego pajęczego!

[Źródło:gamesradar.comyoutube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze