Tower Princess I've Come For You! [DEMO]

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 07 Luty 2019
  • Komentuj 1

Platformówka akcji 3D. Dawno zapomniane marzenie. Zabawna i pocieszna w stylistyce, może stanowić ciekawą odskocznię od popularnych tytułów. Byle tylko została sfinansowana, bo póki co ruszyła kampania na Kickstarterze, a zbiórka potrwa jeszcze 28 dni!

Bezczelny smok porwał księżniczki i książęta z każdej szlacheckiej rodziny jaką wywęszył. Teraz armia śmiałków musi zdobyć względy porwanych, uwalniając ich z jego leża. Nie przejmujcie się jednak, gdy waszym śladem podąży zazdrosna truposzyca. W końcu martwa księżniczka to przecież też księżniczka. A przy tym jaka krucha i delikatna!

TUTAJ MOŻESZ ŚCIĄGNAĆ DEMO TOWER PRINCESS

Twórcy gry czerpali z licznych inspiracji. Odnajdą się tu wszyscy fani Jacka & Daxtera, Maximo, Medievil, The Legend of Zelda, Rogue Legacy, Dark Soulsa, Shreka, Adventure Time i TowerGirls. Prosty gameplay przypominający mi nieco Kangurka Kao to coś, czego brakowało na dzisiejszej scenie gamingowej.

Ogólnie celem tej pomysłowej gry jest przeżycie randki marzeń z wybraną księżniczką w trakcie odbijania jej z łap smoka, nie po fakcie, kiedy Pocałunek Prawdziwej Miłości przypieczętuje Wasz los i nie będzie odwrotu.

Przewidywania twórców co do premiery to pierwszy kwartał 2020 roku, na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch. Ide wysupłać trochę grosza na moją wymarzoną księżniczkę koboldów!

Zobacz TOWER PRINCESS: Have a date before fighting the Evil Dragon na Kickstarterze

I wesprzyj kampanię, bo to dobra gra będzie!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze