Poznajcie Gunsmith Simulator

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 14 Czerwiec 2022
  • Komentuj 0

Gunsmith Simulator to najbardziej zaawansowana symulacja rusznikarza na rynku. Propozycja studia Game Hunters pozwala graczom wcielić się w rolę właściciela warsztatu rusznikarskiego oraz daje im szeroką gamę możliwości pracy z bronią. Wiernie odwzorowane modele broni i dbałość o detale w przestrzeni, w której przyjedzie pracować wirtualnym rusznikarzom, sprawi, że spędzą oni w grze niesamowity czas.

Poznajcie Gunsmith Simulator

Nadciąga nowe wyzwanie dla wszystkich miłośników broni oraz symulatorów. Studio Game Hunters przedstawia wersję demonstracyjną swojej gry Gunsmith Simulator. Demo bierze udział w letniej edycji Festiwalu Steam Next 2022. Bezpłatne demo nadchodzącej produkcji może pobrać każdy zainteresowany!

Przypomnijmy, Steam Next Festival to cykliczne święto gier, podczas którego gracze mają możliwość zapoznania się z pierwszymi mechanikami i rozgrywkami, ale jest to też okazja dla twórców, żeby zebrać cenny feedback oraz ulepszyć produkcję.

W demo Gunsmith Simulator gracze mają do dyspozycji swój własny warsztat oraz kilka najpopularniejszych modeli broni, które mogą naprawiać, odnawiać, customizować oraz testować na strzelnicy w trakcie kilkudziesięciominutowej rozgrywki. W Gunsmith Simulator zagracie w tym miejscu.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze