Demo Heavy Rain już dostępne na Epic Games Store!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 24 Maj 2019
  • Komentuj 0

Znamy już daty premier wszystkich trzech gier Quantic Dream, które w najbliższym czasie pierwszy raz trafią na komputery stacjonarne z wyłącznością dla Epic Games Store. Ruszyła również przedsprzedaż, a jeżeli nie wiecie czy warto, to Epic Games i Quantic Dream oddają w Wasze ręce 45 minut wersji demonstracyjnej. 


UPDATE


Pojawiły się problemy techniczne, nad którymi ekipa już pracuje. Demo Heavy Rain jeszcze nie zostało udostępnione.


Dzisiaj o 18 wystartowało demo Heavy Rain, które premierę będzie miało 24 czerwca. Przez cały miesiąc możecie testować Heavy Raina i sprawdzić, jak potoczą się losy Ethana szukającego swojego syna Jasona. Historia jest niesamowicie wciągająca i z pewnością zachęci tych, którzy jeszcze nie grali na PS3, a tych co grali kupi na bank.

Dzień po premierze Heavy Rain wypuszczone zostanie demo Beyond: Two Souls, podróży Jodie i jej potężnego ducha-brata Aidena, pełnej adrenaliny i wzruszeń. Za jakiś czas zagramy również w Detroit: Become Human, wyjątkowo poruszającą historię androidów walczących o swoje ludzie oblicze.

Tak prezentują się wymagania sprzętowe Heavy Rain podane przez Quantic Dream:

Wymagania sprzetowe heavy rain pc

Demo Heavy Rain na PC możecie pobrać na Epic Games Store.

[Źródło: inf. prasowe] 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze