Demo The Inquisitor podczas Steam Next Fest

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 08 Październik 2023
  • Komentuj 0

Deweloper gry The Inquisitor wraz z wydawcą Kalypso Media właśnie wydanie wersji demonstracyjnej swojej nadchodzącej produkcji. Demo gry The Inquisitor jest już dostępne na platformie Steam i będzie można w nie grać do końca trwania Steam Next Fest Fest, czyli do 16 października.

Demo The Inquisitor podczas Steam Next Fest

W demo The Inquisitor, który niedawno spotkał się z pozytywnym odbiorem podczas zamkniętych pokazów dla prasy na gamescom 2023, gracze po raz pierwszy spotkają tytułowego inkwizytora, Mordimera Madderdina. Zobaczą port i targ w Koenigstein, oraz będą mogli zbadać plotki o wampirze wśród mieszkańców. Spotkają również fascynujące postacie, wezmą udział w Wielkim Turnieju, i wkroczą do tajemniczego Nieświata, gdzie prawda może być odkrywana z odłamków wspomnień.

Cechy gry:

  • Bądź sędzią i katem – Twoim zadaniem jako inkwizytora jest utrzymanie porządku i niezachwianej wiary w Boga. Na swojej drodze napotkasz wielu grzeszników, których przyjdzie ci osądzić. Dokonanie słusznego wyboru w świecie, w którym moralność i to, co słuszne, dawno się od siebie oddaliły, nie będzie wcale łatwe. Jak postąpisz? Okażesz miłosierdzie, czy niezłomną wiarę w święte prawo?

  • Nieliniowa opowieść z licznymi wyborami moralnymi – To mroczna opowieść skupiona wokół religii gloryfikującej przemoc i prawo do zemsty. Wiele rozgałęzień fabularnych wystawi na próbę twoją moralność. Zdecyduj, jakim Inkwizytorem będziesz. Litościwym czy może żądnym zemsty? Wybierz swoją ścieżkę i przekonaj się, dokąd cię zaprowadzi.

  • Śledztwo w mrocznych czasach – Mordimer posiada wyjątkowe umiejętności i zdolności. Śledź i przesłuchuj podejrzanych. Odkryj ukryte prawdy o mieście i jego mieszkańcach. Zbierz elementy skomplikowanej układanki i złóż je w całość, a potem dokonaj ostatecznego osądu.

  • Zanurz się w Nieświecie – Mordimer posiada zdolność przenikania do tajemniczego Nieświata. Może tam odkryć najgłębsze tajemnice, które podejrzani próbowali przed nim ukryć. Podróż do przesiąkniętej cierpieniem krainy mroku wiąże się jednak z poważnym ryzykiem. Kontroluję ją bowiem demoniczna siła, która poluje na wszystkich, którzy ośmielili się wkroczyć do jej królestwa.

  • Niekonwencjonalna perswazja – Witaj w okrutnej erze sprawiedliwości. Jako inkwizytor masz wolną rękę. Ty decydujesz, w jaki sposób skłonić podejrzanych do wyjawienia prawdy. Metod i narzędzi jest wiele. Opcjonalne przesłuchania nawiązują do czasów prawdziwej Inkwizycji. Do Ciebie należeć będzie decyzja, czy zastosujesz je wobec badanych osób.

  • Niech twój miecz przemówi – Czasami, aby poluzować język, trzeba go po prostu wyciąć. Zastosowanie systemu walki opartego na wykorzystaniu miecza oznacza, że w niektórych przypadkach zostaniesz zmuszony do użycia brutalnej siły. Opanuj umiejętności szermiercze, poczekaj na odpowiedni moment do ataku i wykorzystaj słabe punkty przeciwnika. Dzięki temu zwyciężysz.

The Inquisitor pojawi się na konsolach Xbox Series X/S, komputerach z systemem Windows PC, oraz na PlayStation 5 w lutym 2024 roku.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze