Demo Parcel Corps debiutuje na Xbox

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 06 Grudzień 2023
  • Komentuj 0

Choć danie główne jest jeszcze w piekarniku, to studio Billy Goat Entertainment i wydawca Secret Mode przygotowali dla graczy przystawkę z nadchodzącej gry Parcel Corps. Grywalne demo serwowane jest już teraz na Xbox Series X|S, co potrwa do 31 grudnia.

Demo Parcel Corps debiutuje na Xbox

Czekając na resztę zamówienia, gracze mogą zagłębić się w kawałek New Island, gdzie mogą doświadczyć całej frajdy z bycia kurierem rowerowym. Gracze pokonują kolejne poziomy sandboxowego świata New Island, skacząc, grindując i prześlizgując się przez zatłoczone centra handlowe i niekończący się ruch uliczny.

Wykorzystanie GPS-a pozwala wybrać najprostsze trasy lub szukać rozmaitych skrótów. Przed spróbowaniem swoich sił w Delivery Rush, gdzie zamówienia napływają szybko, i wymagają od graczy błyskawicznej reakcji, warto poznać część ze zwariowanej klienteli, by dodać ich do swojej listy kontaktów.

Parcel Corps to wysokooktanowa przejażdżka pełna zwariowanych postaci, nikczemnie ostrej satyry i żałosnych warunków pracy. Gra ukaże się na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S w 2024 roku.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze