Gotowi na bożonarodzeniowe gobliny?

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 20 Grudzień 2022
  • Komentuj 0

Od kilku dni dostępne jest świąteczne demo Potion Tycoon. Gracze mogą teraz warzyć najlepsze mikstury w tym magicznym symulatorze zarządzania od Snowhound Games i Daedalic Entertainment za darmo na platformie Steam. A to wszystko w niewątpliwie świątecznej atmosferze!

Gotowi na bożonarodzeniowe gobliny?

W Potion Tycoon gracze dążą do stworzenia najlepszego zakładu produkującego eliksiry. Aby dobrze prosperować w konkurencyjnym biznesie magicznych eliksirów, muszą koordynować pracę wszystkich swoich małych pomocników, optymalizować procesy produkcyjne i odkrywać nowe receptury, aby stworzyć możliwie najlepsze mikstury.

Od zbierania zasobów do sprzedaży gotowego produktu, gracze będą musieli zarządzać całą produkcją od początku do końca. Tylko najlepsi menedżerowie będą w stanie rozwinąć swój sklep w wielką markę i kontrolować cały rynek eliksirów.

Demo już teraz pozwala graczom na zanurzenie się po uszy w doświadczeniu. W świątecznym duchu Potion Tycoon zaprasza graczy do magicznej, zimowej krainy czarów i oferuje świąteczne dekoracje. Aspirujący producenci eliksirów mogą udekorować swój sklep choinkami i przytulnym oświetleniem, a ich magiczni pomocnicy mogą nosić wygodne stroje.

Dodatkowo gra przeszła wiele ulepszeń i poprawek w rozgrywce, aby uczynić doświadczenie jeszcze lepszym dla wszystkich graczy. Nowe demo Potion Tycoon jest już dostępne za darmo na Steam. Gra zostanie wydana w 2023 roku na PC.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze