Anthem - nowy gameplay

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 05 Styczeń 2019
  • Komentuj 5

Portal IGN udostępnił na swoim kanale YT jedną z dostępnych pdoczas grudniowej alphy misję, Lost Arcanist. Możecie zobaczyć to, co udostępniono graczom podczas zamkniętych testów. Nie jest to jednak cały udostępniony do testów materiał, nie jest to nawet cała misja, a jedynie jej mały fragment, na którym widać zarówno mechanikę latania, dynamiczne walki i 3 javeliny ze swoimi specjalnymi zdolnościami.

Pamiętajcie, że jeśli zakupicie Anthema przedpremierowo lub w usłudze EA/Origin Access, to dostaniecie dostęp do dema VIP już 25 stycznia, jeśli natomiast wciąż zastanawiacie się nad kupnem, to warto sprawdzić grę podczas ogólnodostępnego dema 1 lutego.

Ja już po alphie jestem pewna, że zakupię grę w dniu premiery, ale warto wcześniej sprawdzić czy ten tryb gry Wam odpowiada. Ze swojej strony mogę Was tylko uspokoić, to co widać na fragmencie misji to nie wszystko, co ma ona nam do zaoferowania. Znajdzie się kilka świetnie rozpisanych postaci i ciekawych pomysłów i oczywiście Fort Tarsis!

Jak widać dużo się dzieje na ekranie podczas pokazanego gameplaya, ale czy podoba Wam się taka dynamika gry? Dajcie znać w komentarzach, czy zastanawiacie się nad kupnem Anthema.

[Źródlo:pcgamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze