Demo VIP Anthema... Porażka!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 26 Styczeń 2019
  • Komentuj 3

Wczorajsze odpalenie dema było niemożliwe. Serwery po prostu wysiadły i odmówiły dalszej współpracy. Warto wspomnieć, że już podczas zamkniętej alphy wydarzyło się coś podobnego. Start opóźnił się o półtora dnia. W samej grze jednak było już nieźle, aż do wczoraj. 

Wczoraj demo nie chciało się za żadne skarby odpalić, dzisiaj gra trolluje graczy, którzy zakupili preordera po to, by móc sprawdzić Anthema przed premierą. Zobaczcie co nas spotkało grze! Na początek moje osobiste tragiczne doświadczenie z dźwiękiem... Po prostu brak mi słów... 

Ale nie tylko ja miałam takie kwiatki. Na Twitterze już pojawiają się nowe błędy, a niektórym nie tylko zniekształca głos, ale również twarze NPCów.

Najlepsze jest to, że twórcy sami są sobie winni. Anthem przy odpalaniu zalewa EA seriami zapytań, praktycznie odwalając na własnych ojcach atak DDoS. Odkrył to ten sam użytkownik, który wcześniej zdiagnozował problemy No Man Sky. I chociaż EA w najbliższych godzinach opanuje sytuację, to spora część graczy zapewne zwróci preordery. I ciężko im się dziwić. Zarówno zamknięta alpha jak i demo vip nie udźwignęły sytuacji. Ostatnia szansa za tydzień, na otwartym demie.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze