''Niedługo'' pierwsze info o demie Anthem

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 28 Sierpień 2018
  • Komentuj 7

Anthem, czyli gra ''być albo nie być'' dla BioWare dostanie przedpremierowe demo. Jonathan Warner, który odpowiada za reżyserię gry, mówi że pierwsze informacje o demku powinny trafić do nas na dniach.

Demo bliżej niż myślimy?

Premiera Anthem zapowiedziana została na koniec lutego przyszłego roku, więc czasu do jej premiery wcale tak wiele nie zostało. Zdaje sobie z tego sprawę BioWare, które ustami Warnera zapowiada, że już niedługo powinniśmy się spodziewać pierwszych konkretów dotyczących dema gry. Tak, bo w Anthem zagracie jeszcze przed premierą - nie wiemy tylko czy potrzebny do tego będzie preorder, czy jednak EA pozwoli sprawdzić Anthem wszystkim zainteresowanym.

Użytkownik Michael DiLena z Twittera znalazł na oficjalnej stronie Anthem informacje o tym, że subskrybując specjalny biuletyn otrzymamy też ''szansę uzyskania dostępu do przedpremierowej wersji demonstracyjnej gry''. Nie omieszkał zapytać o to same BioWare, które pospieszyło z dobrymi wieściami:

W odpowiedzi od Jonathana Warnera dowiedział się, że BioWare już niedługo podzieli się z nami wieściami co do dema:

Naturalnie szybko posypały się pytania o jakieś szczegóły. Tym razem wziął je na siebie producent wykonawczy Anthem, Mark Darrah. Z jego tweetów dowiadujemy się między innymi, że cały postęp jako uda Wam się uzyskać w demie zostanie przeniesiony do pełnej wersji Anthem. 

ThePeanutGallery zapytał z kolei o to, jak owe demo będzie wyglądało. W szczególności był ciekaw czy podczas dema gracze będą mogli wypróbować wszystkie cztery Javeliny, czyli specjalne zbroje przeznaczone do walki z obcą rasą nazwaną Scars. Co prawda odpowiedź nie jest jednoznaczna, ale napawa nadzieją:

Jak widzicie szczegółów niestety nam poskąpiono, a owe ''więcej informacji niedługo'' może oznaczać, że szczegóły dotyczące dema pokażą się jutro... lub dopiero w grudniu czy styczniu. Liczymy jednak na jakieś konkrety jeszcze przed końcem tego roku.

[źródło: twitter.com 1, twitter.com 2, twitter.com 3]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze