Uragun udostępnił wersję demo!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 26 Sierpień 2020
  • Komentuj 0

Studio Kool2Play właśnie udostępniło graczom nową, darmową wersję demonstracyjną ich nadchodzącej produkcji – Uragun. Nowe demo to wyśmienita okazja, by zapoznać się z podstawowymi mechanikami gry, wypróbować w praktyce kuszący arsenał (w tym działo grawitacyjne!), a przede wszystkim – odbić port w Barcelonie z rąk wrogiej SI.

Uragun udostępnił demo, więc sprawdźcie je!

Uragun to wymagająca gra akcji w ujęciu top-down z progresją w stylu rogue-lite (progresja nieobecna w Demo). Gracz przejmuje kontrolę nad potężnym mechem i staje w obliczu olbrzymiej oraz zróżnicowanej hordy maszyn kontrolowanych przez SI, które kiedyś służyły ludzkości.

Jak to jednak w sci-fi bywa, u szczytu zmian klimatu i ekstremalnych katastrof pogodowych, zwróciły się przeciwko ich twórcom. Premiera we wczesnym dostępie na Steam w 2020 roku, podczas gdy wersje konsolowe ukażą się w 2021 roku.

Twórcy zachęcają również do dołączenia do oficjalnego serwera Uragun na Discordzie – tam można spotkać członków społeczności, porozmawiać z producentami, a także zostawić cenny feedback. Każda uwaga jest brana pod uwagę, a demo dostępne jest pod tym adresem.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze