Tower of Fantasy zadebiutuje w sierpniu

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 29 Lipiec 2022
  • Komentuj 0

Wydawca Level Infinite i deweloper Hotta Studio ogłosili, że przebojowa gra RPG z otwartym światem, Tower of Fantasy, będzie dostępna do wczesnego pobrania już 9 sierpnia i zostanie wydana globalnie na PC i komórkach 11 sierpnia 2022 roku. Ponad 3 miliony graczy zapisało się już do gry na oficjalnej stronie Tower of Fantasy.

Tower of Fantasy zadebiutuje w sierpniu

Z okazji premiery gry ukaże się również nowa piosenka tematyczna "Clan" zespołu milet. Już teraz można posłuchać 30-sekundowej zapowiedzi tutaj. Nowy singiel Milet zatytułowany "Always You" ukaże się 17 sierpnia.

Akcja gry Tower of Fantasy, osadzona setki lat w przyszłości, po tym jak ludzkość uciekła z rozpadającego się środowiska naturalnego Ziemi na odległą planetę Aida, jest hitem wśród graczy w Chinach, a wkrótce gracze z całego świata będą mogli dołączyć do tej porywającej akcji. Gracze będą mogli doświadczyć inspirowanego anime post-apokaliptycznego stylu sci-fi, swobodnego rozwoju postaci, wciągających celów i rozbudowanej walki poprzez emocjonujące bitwy i ekscytującą eksplorację otwartego świata. 

Globalna premiera nadchodzi po dwóch zamkniętych beta testach, w których fani mieli okazję przyjrzeć się grze. Gracze byli zachwyceni dogłębnym dostosowaniem postaci w Tower of Fantasy, ekscytującą akcją opartą na broni, wspólną eksploracją otwartego świata z przyjaciółmi oraz wciągającą narracją.  

Tower of Fantasy jest nadal otwarte dla pre-rejestracji za pomocą oficjalnej strony gry, a także Steam, Epic Game Store, the App Store i Google Play.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze