Tower of Fantasy to taki klon Genshin Impact

 • Autor: PefriX
 • Opublikowano: 28 Czerwiec 2022
 • Komentuj 0

Level Infinite i Hotta Studio mają przyjemność ogłosić, że nadchodząca gra RPG z otwartym światem, Tower of Fantasy, której globalna premiera przewidziana jest na 3 kwartał 2022 r. na platformy PC i mobilne, jest już otwarta dla wstępnej rejestracji. Fani mogą odwiedzić oficjalną stronę gry, aby wstępnie zarejestrować się na globalną premierę Tower of Fantasy i zdobyć limitowane przedmioty. Ponadto, zainteresowani gracze mogą dodać grę do swojej listy życzeń w sklepie Steam lub Epic Games Store.

Tower of Fantasy to taki klon Genshin Impact

Z okazji premiery Tower of Fantasy będzie można odblokowywać różne poziomy nagród w zależności od liczby wstępnie zarejestrowanych użytkowników. Im więcej osób zarejestruje się w grze, tym bardziej luksusowe będą przedmioty wydane w momencie premiery. Nagrody za ilość globalnych rejestracji wstępnych:

 • 500,000 graczy: Astra Frame x1, Black Nucleus X2, Wholegrain Bread X10, Gold x2888.
 • 1 milion graczy: Limited Title x1, Black Nucleus X3, Fried Chicken X10, Weapon Battery III X4.
 • 1,5 miliona graczy: Gold Nucleus X3, Avatar:Zeke x1,Sizzling Meat X10, Gold x3888
 • 2 miliony graczy: Jetpack Paint: Orion x1, Gold Nucleus X3, Crispy Grilled Fish x10, Weapon battery III X4
 • 2,5 miliona graczy: Outfit: Star Sand X1, Gold Nucleus X4, Nut Tea X10, Gold X6888.

Tower of Fantasy to wieloosobowa gra RPG z otwartym światem od studia Hotta i wydawcy Level Infinite, charakteryzująca się żywym, inspirowanym anime stylem artystycznym i porywającą scenerią science-fiction. Akcja gry rozgrywa się setki lat w przyszłości na odległej planecie Aida, a w trzecim kwartale 2022 roku gracze z całego świata będą mogli przyłączyć się do emocjonującej akcji.

Główne cechy:

 • Rozbudowany system tworzenia postaci w Tower of Fantasy pozwala graczom dostosować swojego głównego bohatera tak, aby wyglądał jak oni sami, lub jak ktoś zupełnie inny. Jedynym ograniczeniem jest Twoja własna wyobraźnia!
 • Tower of Fantasy umożliwia eksplorację rozległego świata Aida, walkę w rozsianych po mapie Ruinach i pokonywanie bossów - wszystko to z grupą przyjaciół lub solo. Gracze mogą tworzyć grupy lub dołączać do nich poprzez światowy kanał.
 • Przemierzaj rozległy otwarty świat w klimacie science-fiction, odkrywając unikalne historie postaci oraz różne rodzaje broni i stylów gry.
 • Walcz w bitwach na epicką skalę, biorąc udział w zróżnicowanych i ekscytujących starciach podczas eksploracji i interakcji z tętniącym życiem światem, wyruszając w swoją podróż.

Ktoś z Was sprawdzi ten tytuł?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze