Google uznało, że Genshin Impact to gra roku

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 02 Grudzień 2020
  • Komentuj 0

Przyznaję się bez bicia - Genshin Impact nie przypadło mi do gustu! Zanim jednak zakopiecie mnie w głębokim dole i posadzicie na mnie kwiatki, to już tłumaczę. Nie podoba mi się styl zabawy. Walka jest świetna, grafika fenomenalna (najlepsza gra dla fanów anime!), fabuła nie jest zła, zwłaszcza jak się lubi typ „isekai”. Niemniej mi przeszkadzała pustka. The Legend of Zelda: Breath of the Wild w swojej koncepcji mnie do siebie nie przekonało, więc i Genshin Impact również. Jak jednak widać, jestem w tym raczej odosobniony!

Genshin Impact to według Google gra roku!

Genshin Impact to tegoroczny hit, który pojawił się znikąd. No dobra, nie znikąd, bo z Chin, ale właściwie nikt nie spodziewał się, że tytuł podbije nasz rynek w tak znaczący sposób. Nie ma chyba osoby, która o tym tytule nie słyszała. Do tego dostępny jest za darmo na PC, PlayStation 4 oraz urządzeniach mobilnych, więc gracie, na czym chcecie. Co prawda można narzekać na system staminy oraz gacha, ale coś kosztem czegoś – grając w darmowe, azjatyckie gry, trzeba brać to pod uwagę.

Oczywiście nikt do niczego nikogo nie zmusza i możecie się bardzo dobrze bawić nie wydając ani grosza na Genshin Impact. Niemniej aby nie okazało się, że w pewnym momencie pojawi się ściana nie do przejścia, ale do… opłacenia. Mam jednak nadzieję, że tak nie będzie i zamiast tego każdy po prostu spędzi przy tym tytule długie, przyjemne godziny. Do rzeczy jednak!

Najlepszą grą 2020 roku według Google, a dokładniej Google Play, jest Genshin Impact. Tak po prostu, ale nikogo nie powinno to dziwić. Tytuł ten zyskał ogromny rozgłos medialny, dostępny jest za darmo, jest po prostu ładny, a do tego działa sprawnie na urządzeniach mobilnych, nie mówiąc o innych platformach.

Chyba zatem zgodzimy się, że faktycznie Genshin Impact zasługuje na to wyróżnienie, prawda?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze