Ruszyła otwarta beta THE FINALS

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 27 Październik 2023
  • Komentuj 0

Od 26 października 2023 r. Embark Studios zaprasza na pierwszą wieloplatformową otwartą betę gry THE FINALS, drużynowego, darmowego shootera, w którym dynamika otoczenia, destrukcja i swoboda gracza zostały wyśrubowane do granic możliwości. Testy odbędą się na konsolach Xbox Series X|S, PlayStation 5 i Steam, a zakończą się 5 listopada.

Ruszyła otwarta beta THE FINALS

THE FINALS to bojowy teleturniej rozrywkowy, w którym gracz i jego drużyna walczą o sławę, bogactwo i przychylność hojnych sponsorów sezonowych na hiperrealistycznych, w pełni zniszczalnych wirtualnych arenach inspirowanych kultowymi lokalizacjami z prawdziwego świata.

Otwarta beta wprowadza do rotacji map zupełnie nową arenę Skyway Stadium, a także zupełnie nowy tryb gry — Bank-It. Dodatkowo, beta zawiera darmowy BattlePass z 16 ekskluzywnymi, stałymi nagrodami, które gracze mogą odblokować i zachować do premiery. Wersja beta umożliwia rozgrywkę międzyplatformową i progresję między komputerami PC i konsolami.

Celem otwartej bety jest sprawdzenie usprawnień i zmian wprowadzonych podczas wcześniejszych testów na PC, przetestowanie infrastruktury serwerowej i zaplecza gry na dużą skalę, upewnienie się, że zespół jest w stanie szybko łatać i aktualizować grę na różnych platformach, a także zebranie opinii na temat wrażeń z gry na konsolach i kontrolerach.

THE FINALS jest grą free-to-play, a uczestnicy mogą zarejestrować się do pierwszej otwartej bety za pośrednictwem PlayStation Store, Xbox Game Store lub Steam.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze