Tower of Fantasy ogłasza debiut nowej postaci

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 20 Październik 2023
  • Komentuj 0

Wydawca Level Infinite i deweloper Hotta Studio ogłosili, że 24 października do Tower of Fantasy, hitowej gry MMORPG z otwartym światem, dołączy nowa symulakra Ling Han. Jest ona odpowiedzialna za nadzorowanie Marshville i służy jako głowa Pawilonu Longjian, gdzie dowodzi Strażnikami Domeny obejmującymi całą Domenę 9.

Tower of Fantasy ogłasza debiut nowej postaci

Pomimo swojej powściągliwej natury, posiada wielką siłę i nie okazuje litości swoim wrogom. Jej mentor i ukochany przyjaciel, Nan Yin, niedawno uległ Ciemności, przez co Ling Han poszukuje aktualnie zarówno prawdy o mrocznej transformacji Nan Yina, jak i zemsty za tych, którzy polegli z rąk jej zdeprawowanego przyjaciela.

Z okazji Halloween na wędrowców czekają również zupełnie nowe wydarzenia typu „Cukierek albo psikus”. W nadchodzącym wydarzeniu „A Sweet Night of Horror”, Wędrowcy staną w szranki z trzema losowymi wrogami, by wygrać słodycze, które będzie można wymienić na specjalne nagrody w sklepie. Podczas wydarzenia „Wandering Jack-O-Lantern”, co 2 godziny w obszarze dyniowych lampionów na Mirramoon Street w Mirrorii pojawi się do 5 dyniowych skrzynek z prezentami, które Wędrowcy będą mogli zbierać i wymieniać.

Podczas ekscytującej rywalizacji dla 8 graczy o nazwie „Maze of Dread”, jeden z graczy zostanie przemieniony w ducha, a pozostali gracze będą starali się go złapać w przypominającej labirynt przestrzeni, otrzymując nagrody w zależności od punktów zebranych podczas nawiedzonego pościgu. To wszyystko w Tower of Fantasy już 24 października.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze