The Divsion za darmo

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 04 Maj 2017
  • Komentuj 0

Chętni na zwiedzenie Wielkiego Jabłka?

Wielkie Jabłko czeka!

Nachodzące dni będziecie mogli spędzić zwiedzając wyludniony Nowy York - The Division przez cały weekend dostępne będzie za darmo i to na wszystkich platformach sprzętowych. Zapowiedziane podczas E3 2013 The Divsion kazało czekać na siebie do 2016 roku. Dopiero po trzech latach Ubi zdecydowało, że gra jest gotowa i można ją wypuścić. Na trailerach i w zapowiedziach gra zapierała dech w piersiach - chodziło nie tylko o grafikę, ale także rozmiar mapy, który obiecywał graczom zwiedzenie niemal całego Nowego Yorku. Ostatecznie gra wyszła nieco okrojona względem tego co nam obiecywano i choć sprzedawała się świetnie, a w becie wzięła rekordowa ilość ludzi, serc graczy na dłużej nie podbiła. Ubisoft dalej rozwijał tytuł, a od dziś do poniedziałku możecie sprawdzić jak The Division wygląda nieco ponad rok po premierze. Darmowy weekend nie da nam pograć w zawartość dostępną w przepustce sezonowej - nowemu graczowi nie jest niezbędny do zapoznania się z grą. Jeśli zdecydujecie się na zakup to wszelkie Wasze postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji gry.

Dziś rusza darmowy weekend z The Division

Dziś rusza darmowy weekend z The Division

Weekend dla PC i dla konsol zaczyna się o różnych godzinach. Gracze na konsolach już teraz mogą zacząć The Division ściągać, na PC musimy niestety poczekać do godziny 19:00. W przypadku poczciwych blaszaków darmowe granie kończy się w niedzielę o godzinie 22:00. Na konsolach pogramy jeszcze przez całą dodatkową noc, tam Nowy York będzie można zwiedzać do 09:00 w poniedziałek. Co zrobić, żeby się zapisać? Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy, że macie już konto Ubisoftu (jeśli nie macie to trzeba sobie założyć), zarejestrujecie się na tej stronie i viola -  możecie cieszyć się The Division. Trzy dni z grą to zdecydowanie za krótko, żeby myśleć o przejściu fabuły (chyba, że nie macie absolutnie żadnych planów na weekend), ale wystarczająco dużo, żeby przekonać się czy te wszystkie patche i zmiany jakie Ubi wprowadziło do The Division wyszły grze na dobre. Przez cały okres trwania weekendu grę można kupić po niższej cenie. Miłego grania agenci!
[źródło: tomclancy-thedivision.ubisoft.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze