Farma kanibali czeka na Was w Crossout

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 10 Czerwiec 2020
  • Komentuj 0

Na serwerach postapokaliptycznego Crossout dostępna jest już najnowsza aktualizacja zatytułowana Doomsday Cars. Po raz pierwszy w grze od Gaijin Entertainment i Targem Games pojawiła się legendarna klasa kabin samochodowych. Kilka takich modeli dostępnych jest do wygrania w ramach wydarzenia Doomsday Cars. Gracze Crossout otrzymają również darmowy garaż o mrocznej przeszłości – New Dawn, zaktualizowaną mapę Power Plant oraz nowych przeciwników w trybie PvE z frakcji Firestarters!

Doomsday Cars czeka na Was w Crossout

Wydarzenie Doomsday Cars oferuje codzienne oraz cotygodniowe zadania, których wykonywanie odblokowuje nowe poziomy nagród. Wśród nich znajduje się m.in. kabina frakcji Dawn's Children – Nova, która tworzy pole ochronne na froncie pojazdu oraz kabina frakcji Firestarter – Griffon. Ta z kolei czyni gracza oraz jego sojuszników niewidocznymi na radarach przeciwników.

Każdy chętny może wziąć udział w evencie i ma szansę zdobyć nowe projekty oraz użyć ich do produkcji części pojazdów lub uzbrojenia. Posiadacze Przepustki Bitewnej nie muszą martwić się o etap przygotowywania i kompletowania projektu, gdyż otrzymają już zmontowane elementy. Wydarzenie potrwa do 30 sierpnia, a po jego zakończeniu jedynym sposobem na zdobycie specjalnych części będzie ich zakup od innych graczy.

Nowy, bezpłatny garaż, New Dawn, został dodany z okazji rocznicy premiery gry Crossout. Jest to przestronne i spokojne gospodarstwo rolne. Oferuje ono dużo miejsca do testowania świeżo zbudowanych pojazdów i nauki strzelania. Farma skrywa jednak mroczną tajemnicę. Jedna z szop, jeszcze przed apokalipsą, służyła rzeźnikowi do rozbioru i obróbki mięsa bardzo podejrzanego pochodzenia... Sprawdźcie sami!

Swoją drogą Crossout polecam, jeśli chcecie poczuć klimat Mad Max w ramach sieciowej rozwałki na czterech (lub więcej!) kółkach. I to za darmo!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze