Lost Ark wreszcie w Europie

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 11 Czerwiec 2021
  • Komentuj 0

Amazon Games oraz Smilegate RPG ogłaszają, iż nagradzane MMOARPG Lost Ark zostanie udostępnione graczom w Ameryce Północnej oraz Europie jesienią 2021 roku na komputery osobiste. Gracze mogą już dziś zarejestrować się na stronie playlostark.com, by dowiedzieć się więcej na temat gry oraz beta testów, zaplanowanych na lato. Zachęcam!

Lost Ark zawita wreszcie do Europy!

Lost Ark to darmowa gra akcji typu MMOARPG, obecnie dostępna jedynie w Korei, Japonii oraz Rosji, gdzie może pochwalić się milionami aktywnych graczy. W Lost Ark gracze mają szansę zwiedzić rozległy i różnorodny świat Arkesii, a ich misją jest odnaleźć mityczną „Zagubioną Arkę”, by ocalić królestwo przed demonicznym zagrożeniem.

W grze wcielamy się w jedną z 14 różnorodnych klas postaci, które oferują walkę w oparciu o unikalne zestawy umiejętności. Gracze tworzą własną legendę, samotnie lub z sojusznikami, walcząc w niebezpiecznych lochach, żeglując statkami, a nawet tworząc swój dom na wyspie.

Amazon Games we współpracy ze Smilegate RPG pragnie dostarczyć graczom jak najlepszych wrażeń z rozgrywki. Stąd decyzja o pełnej lokalizacji ogromnego świata Lost Ark na niedostępne dotąd w grze języki: angielski, francuski, niemiecki i hiszpański. Tytuł dostępny będzie za darmo, a do tego już można kupować paczki fundatorskie, dające bonusy oraz szybszy dostęp do gry.

Szczegóły znajdziecie tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze