Co w sieciówkach piszczy #92

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 08 Wrzesień 2019
  • Komentuj 0

Uszanowanko! Dzisiaj również obędzie się bez dramatów. Zamiast tego, będę miał nawet coś do zdobycia za darmo. Tyle wygrać, prawda? Tak przy okazji, nadal gracie w World of Warcraft Classic, czy raczej darowaliście sobie ten temat? Dobra, nie mogę wiecznie o tym WoW-ie pisać. Dlatego zdradźcie mi, w co ostatnio gracie. Mam ochotę na coś nowego i chętnie sprawdzę Wasze propozycje.

Tak poza tym, to łapcie podsumowanie tygodnia:

1.  Rogue Company to nowy shooter od Hi-Rez

2. Magic: The Gathering Arena z premierą

3. Ragnarok Online Revo-Classic dostępny w ramach otwartej bety

4. Hearthstone otworzy Grobowce grozy

5. The Elder Scrolls Online rozdaje najstarsze DLC za darmo

6. Skyforge otrzymał dodatek z klasą Firestarter


1.  Rogue Company to nowy shooter od Hi-Rez

Firma Hi-Rez poinformowała, że wyda Rogue Company, czyli sieciowego shootera za którego odpowiada studio First Watch Games. Ich tytuł to drużynowa strzelanka PvP, koncentrująca się na walkach elitarnych najemników, wyposażonych w zróżnicowane bronie i gadżety. Z informacji wynika, że Rogue Company wyposażone zostanie w tryby dla casuali oraz osób preferujących rankingową rozgrywkę.

Coś poza tym? W zasadzie jedynie to, że gra wspierać ma pełny cross-play pomiędzy PC, Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Premiera gdzieś w 2020 roku, więcej informacji wkrótce. Bez odbioru.


2. Magic: The Gathering Arena z premierą

Magic: The Gathering Arena uznało, że najwyższa pora oficjalnie zadebiutować. Wydarzenie to nastąpi 26 września i zupełnie przypadkowo połączone będzie z premiera nowego dodatku.  „Throne of Eldraine”, bo tak się będzie nazywał, wprowadzi nowe mechaniki, pole bitwy, karty oraz tryb – brawl.

Poza tym, możecie cieszyć się z fantastycznego trailera, a co!


3. Ragnarok Online Revo-Classic dostępny w ramach otwartej bety

Ekipa 4game postanowiła wskrzesić leciwego, ale kultowego MMORPG-a, jakim jest Ragnarok Online. Będzie to jednak nietypowa wersja, bowiem łącząca klasyczne rozwiązania z nowoczesnymi. Revo-Classic to specjalny miks Ragnaroka Online z sprzed oraz po wydaniu aktualizacji Renewal, która wywróciła grę do góry nogami.

Możecie przekonać się, jak całość wypada całkowicie za darmo w tym miejscu. Bawcie się dobrze!


4. Hearthstone otworzy Grobowce grozy

Już 17 września powróci kontynuacja trwającej cały rok opowieści w Hearthstone. Tego dnia pierwszy rozdział Grobowców grozy, przygody dla jednego gracza towarzyszącej Wybawcom Uldum, zostanie udostępniony za darmo dla wszystkich graczy.

Pierwszy rozdział Grobowców grozy – Zaginione Miasto tol'virów – zostanie udostępniony za darmo wszystkim graczom 17 września. W tej części historii Reno Jackson zmierzy się z Panem Plagi Murloków. Rozdziały II, III i IV zostaną udostępnione w kolejnych tygodniach po premierze. W każdym z nich pojawi się nowy grywalny, dwuklasowy bohater z Ligi Odkrywców.

Po pokonaniu czterech potężnych uosobień plagi odblokowany zostanie emocjonujący, finałowy pojedynek, którego stawką będą losy świata. Poszczególne rozdziały można odblokować za 700 szt. złota (lub 6,99 EUR) albo kupić cały zestaw za 14,99 EUR.


5. The Elder Scrolls Online rozdaje najstarsze DLC za darmo

Pierwsze DLC w historii The Elder Scrolls Online zostało udostępnione na stałe za darmo. Nie musicie brać udział w żadnej promocji. Wystarczy udać się do sklepiku gry i przypisać Imperial City do konta. Warto to zrobić, bo dzięki temu otrzymamy dostęp do tytułowego miasta, będącego lokacją łączącą PvP z PvE. Poza tym dostaniemy dwa dungeony oraz nowy wątek fabularny. Bierzcie zatem i korzystajcie!


6. Skyforge otrzymał dodatek z klasą Firestarter

W Skyforge udostępniono darmową aktualizację „Ignition”, która wprowadza do gry szereg atrakcji, w tym całkiem sporo nowej zawartości. Niemniej pierwsze skrzypce w aktualizacji gra nowa, osiemnasta już klasa postaci – Firestarter. Nie będzie to jednak żaden typowy mag ognia, czy piromanta, ciskający kulami ognia. Zamiast tego zrzuci na głowy przeciwników deszcz meteorytów, czy zamieni się w żywiołaka ognia. Gooorąco!


I tym ognistym akcentem kończymy. Kurtyna!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze