Battle Porn Royale

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 23 Marzec 2018
  • Komentuj 14

Jak możecie zobaczyć na poniższym obrazku, fani Battle Royale od Epic Games poszukują filmów erotycznych związanych z grą. W tym miesiącu odnotowano ogromny skok wyszukań.

Co więcej, mężczyźni wyszukują filmy o 136% częściej niż kobiety. Ale kogo to dziwi? Największym zainteresowaniem w tej sprawie wykazała się Finlandia i stan Kansas w Ameryce. Najczęściej zestawiają zapytanie o Fortnite'a ze słówkami hentai, sex i tyłek...

Czy graczom produkcja Epic Games nie powinna się raczej kojarzyć ze słowami zombie, Battle Royale, sukces? A z czym wy zestawilibyście ten popularny tytuł? Może ''cute cats in Fortnite''? Kto nie kocha kotków w sieci. :)

[Źródło: videogamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze