Nowy Torchlight zaprasza na demolkę!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 06 Grudzień 2018
  • Komentuj 0

Runic Games upadło, a wraz z nim seria Torchlight, chociaż nie do końca. Na szczęście bowiem byli członkowie studia zebrali się i zorganizowali w nowej ekipie – Echtra Games. Pod przewodnictwem Perfect World Entertainment, jako wydawcy, tworzą Torchlight Frontiers, czyli hack’n’slasha w sieciowej otoczce.

Tak, nowy Torchlight garściami czerpać ma z rozwiązań Path of Exile oraz gatunku MMO. Pozostanie jednak zwyczajnym ”siekaj & rąb” w stylu Diablo, więc bez obaw. Elementy sieciowe wcale nie mają być inwazyjne i Echtra Games zapewnia, że nie planują zmieniać charakteru serii. Zamiast tego otrzymamy własne forty, które rozbudujemy według własnego widzimisię. Znajdziemy w nich również stacje rzemieślnicze, które będą miały istotny wpływ na zabawę.

Co ciekawe, podczas swoich wojaży napotkamy forty innych graczy. Gościnniejsze osoby pozwolą nam z nich skorzystać oraz użyć ich stacji crafterskich. W ten sposób będziemy mogli wyprodukować broń z receptury, która docelowo przypisana jest do innej klasy. Nie będę Wam opowiadał o wszystkim, ale przyznam szczerze, że Torchlight Frontiers zapowiada się wyśmienicie!

Deweloperzy zapraszają teraz wszystkich chętnych do przeprowadzenia demolki na ich serwerach. Nie, to nie żart. Aktualnie trwają testy alfa, do których można zapisać się pod tym adresem. Jeśli braliście udział w pierwszych testach, to automatycznie macie dostęp do drugich. Jeśli nie, to spokojnie – nadal macie szansę.

Drugie testy alfa rozpoczynają się 7 grudnia o godzinie 19:00 i potrwają do 10 grudnia. Obowiązywać będzie NDA, więc niestety nie ma co liczyć na żadne, legalne materiały z gry. Niemniej rozmawiałem z osobami, które uczestniczyły w pierwszych testach i zapewniają, że warto czekać.

Torchlight Frontiers zadebiutuje gdzieś w 2019 roku w modelu Free-to-Play.

[Źródło: Torchlight Frontiers]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze