Co w sieciówkach piszczy #107

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 19 Styczeń 2020
  • Komentuj 0

Uszanowanko! Witam w kolejnym podsumowaniu tygodnia. Dzisiaj bez afer, czy większych tragedii. Zamiast tego raczej spokojnie z kilkoma aktualizacjami, czy nowościami. W zasadzie możecie się odprężyć i poszukać czegoś na rozbudzenie, bowiem będzie to wybitnie nudne zestawienie informacji.

Czym tym razem przynudzam?

1. Temtemy nie będą tanim Early Accessem

2. Rok Szczura w Overwatch

3. Teamfight Tactics zmierza na urządzenia mobilne

4. Magic: Legends jeszcze w tym roku na PC

5. Patch 8.3 już w World of Warcraft, ale 8.3.5. się nie doczekamy


1. Temtemy nie będą tanim Early Accessem

Temtem to takie „Pokemon MMO”, które wyjdzie na PC już 21 stycznia. Przyznaję, że jest to realnie pierwszy tytuł w Early Accessie, które z rozkoszą kupię. Grałem w alfie i zwyczajnie wiem, czego się spodziewać. Równocześnie zdaję sobie sprawę, że cena dla wielu osób może być odstraszająca. W końcu zapłacenie za grę 31 euro/35 dolarów to niebagatelny wydatek, zwłaszcza, gdy w tej kwocie otrzymujemy niepełny produkt, a jedynie jego połowę.

Tak czy siak zastanówcie się, czy chcecie się związać z Temtemami. Ja chcę, ale wiem, na co się szykuję :).


2. Rok Szczura w Overwatch

Blizzard (jeszcze) nie zapomniał o Overwatch. Wystartowało tam nowe-stare wydarzenie sezonowe, czyli Księżycowy Nowy Rok, tym razem będący Rokiem Szczura. Standardowo, wygrywajcie w Szybkiej grze, Rywalizacji lub Salonie gier, aby odblokować graffiti, portrety gracza i świąteczne skórki jak Mnich dla Pięści Zagłady, Starożytny brąz dla Winstona i Wycinanka dla Burzyciela. Co tydzień czekają na Was nowe nagrody.

Mało? No to dorzucamy do tego dwa tryby:

  • Błyskawiczne zdobywanie flagi - Stawka w Zdobywaniu flagi wzrosła. Flagi obu drużyn znajdują się teraz bliżej siebie i trzeba przejąć je sześć razy zamiast trzech, aby wygrać mecz. Nacieraj na wroga, aby jak najwięcej razy przejąć jego flagę i niech szczęście sprzyja twojej drużynie!
  • Zdobywanie flagi - W Zdobywaniu flagi zadaniem każdej drużyny jest przejąć flagę przeciwników i zanieść ją do swojej bazy, jednocześnie przeszkadzając rywalom w osiągnięciu tego samego. Gracze mogą też spróbować sił w trybie Rywalizacji w Zdobywanie flagi, który obejmuje mecze klasyfikacyjne, rankingi i punkty rywalizacji!

I nie grymaście, bowiem ta zawartość musi Wam wystarczyć do 5 lutego.


3. Teamfight Tactics zmierza na urządzenia mobilne

Riot Games poinformowało, że ich popularne Teamfight Tactics, czyli wariacja na temat Auto Chess w świecie League of Legends, zmierza na urządzenia mobilne. W połowie marca zagramy na urządzeniach z systemem Android oraz iOS. Deweloperzy przewidują w pełni funkcjonalny cross-play, a do tego zamierzają wypuścić grę równocześnie we wszystkich regionach świata. I super!


4. Magic: Legends jeszcze w tym roku na PC

Cryptic Studios podało, że Magic: Legends, czyli ich najnowsza produkcja w świecie Magic: The Gathering, zadebiutuje jeszcze w tym roku na PC. Konsolowa premiera planowana jest z kolei na rok 2021. Produkcja jest bliska ukończenia, dostępna będzie w modelu Free-to-Play, zaoferuje możliwość grania w trzyosobowej drużynie oraz podobno nie zedrze z nas dzięki mikrotransakcjom. Rzeczywisty stan rzeczy poznamy wkrótce.


5. Patch 8.3 już w World of Warcraft, ale 8.3.5. się nie doczekamy

Aktualizacja Visions of N’Zoth jest już dostępna. Pełno w niej macek, abominacji, codziennych zadań, mechanicznych gnomów i antropomorficznych lisków. No i pand Deatk Knightów oczywiście, bo to fantazja większości graczy World of Warcraft – kolega tak mówił. No więc nowa zawartość czeka, w przyszłym tygodniu rozpocznie się rajd w którym powalczymy z Old Godem, w międzyczasie ulepszymy legendarny płaszcz od syna Deathwinga i wykonamy kilka mniej lub bardziej interesujących zadań.

Co dalej? Ano nic! Blizzard nie ma w planach aktualizacji 8.3.5, więc wygląda na to, że aktualna zawartość będzie musiała nam wystarczyć do premiery dodatku Shadowlands oraz poprzedzającego go patcha. Szkoda…


To by było wszystko na dzisiaj. Do napisania za tydzień!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze