Good Game Brewery - paliwo dla graczy

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 11 Październik 2018
  • Komentuj 9

Pyrkon ma swoje piwa, PGA nie mogłoby być gorsze! Już jutro na targach spróbować będziecie mogli kraftowego piwa od Good Game Brawery, które mają nie tylko fajne, gejmerskie nazwy, ale podobno również doskonały smak i aromat. Oby, bo te tworzone z myślą o Pyrkonie nie podeszły mi wcale mimo mojej sympatii do piwa (potwornie kwaśne).

Gdzie kupić piwa kraftowe Good Games Brawery?

Piwa GGB można dostać nie tylko PGA, ale również w lokalach dla graczy, sklepach z piwami kraftowymi oraz na turnieju East Games United 2018 w Białymstoku (listopad), którego browar ten jest sponsorem. Na PGA odbędą się mecze kwalifikacyjne, więc warto udać się na stoisko Thrustmastera i Optimusa i obejrzeć zmagania drużyn, które zawalczą o pulę nagród o wartości 15 tysięcy złotych.


Coś więcej o piwach? 

Kto tak jak ja uwielbia ciemne i słodkie piwa, które mają lekko wyczuwalną gorycz, a jednak swoim aromatem zachwycają? Ręka do góry! Dla takich jak my idealny będzie Runiczny Młot. Ciemne piwo w stylu niemieckim, o aromacie bananów i  goździków, a w smaku lekko czekoladowe z nutą herbatników. Może moje redakcyjne chłopaki przywiozą mi butelczynę? :(


Wolicie lekkie, orzeźwiające american pale ale? Oczywiście kryje się pod nazwą Battle Royale, bo jakby inaczej!

Lekkie, gorzkie, chmielowe - idealne.


Pils Clutchmeister, piwo inspirowane CS:GO. Gorzkawe, z wyczuwalnym słodowym aromatem. Delikatny, lekki lager. Najsłabsze procentowo piwo z oferty.


And last but not least! Mid or Feed Pale Ale!

Przyjemne, lekkie piwo do zabicia pragnienia. Idealne na długi, męczący dzień targów. Kwiatomo-owocowy aromat i niska gorycz polecane szczególnie fanom LoL-a!

To co? Kto zobowiązuje się przywieźć mi z PGA buteleczkę runicznego młota?

[Źródło: planetagracza.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze