Tower of Fantasy ma już 1 rok!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 10 Sierpień 2023
  • Komentuj 0

Wydawca Level Infinite i deweloper Hotta Studio przedstawili szczegóły i aktualizacje dotyczące Midsummer Merriment, kolejnego dużego rozszerzenia, które pojawi się 8 sierpnia w Tower of Fantasy, przebojowej grze MMORPG z otwartym światem, dostępnej za darmo na PC i urządzeniach mobilnych.

Tower of Fantasy ma już 1 rok!

Położony w Ignisville, Cloudpeak Manor był niegdyś tętniącym życiem ośrodkiem, ale kiedy spadła na niego Ciemność, dwór zaczął się rozpadać. Cloudpeak Manor zaskoczy wędrowców swoimi niesamowitymi i unikalnymi stworzeniami, takimi jak przypominający krowę Cyox czy Crystalline Darkness. Dwór jest wypełniony nie tylko spektakularnymi stworzeniami, ale także nowym wrogiem. Złota Wrona, która niegdyś była oznaką szczęścia, została opanowana przez Ciemność i przekształciła się w Czarną Wronę - Mrocznego Upiora. Czarna Wrona nosi twardą kościaną zbroję i dzierży trzy ptasie głowy. Wraz z masywnym szkieletem, głowy atakują w skoordynowany sposób podczas walki, stanowiąc poważne zagrożenie dla każdego potencjalnego wroga.

Wędrowcy mogą również wziąć udział w Jade Pavilion Fair, zupełnie nowej linii fabularnej. Po raz pierwszy od 12 lat mieszkańcy Domeny 9 zjednoczą się w radosnym świętowaniu, dekorowaniu lampionami i delektowaniu się przysmakami Ignisville. Na jarmarku znajduje się wiele sklepów wymiany, a także mnóstwo misji pobocznych, które wędrowcy mogą odkrywać, odblokowywać i cieszyć się nimi. Wraz z rozszerzeniem pojawi się również nowe symulakrum, Ming Jing. Ming Jing jest uważany za pierwszego gościa Domeny 9 ze świata zewnętrznego i został niedawno mianowany jej Lordem Xuanwu. Dzierżąc wielki miecz, który nie przystoi zwykłemu człowiekowi, Ming Jing zapewnia niezaprzeczalne poczucie bezpieczeństwa mieszkańcom Domain 9.

Premiera tego rozszerzenia zbiega się również z obchodami ogromnej, 1 rocznicy Tower of Fantasy. Największe nagrody od czasu premiery i zupełnie nowe wydarzenia czekają na wędrowców, gdy Tower of Fantasy rozpocznie swój kolejny rok.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze