Torchlight Frontiers to teraz Torchlight 3

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 28 Styczeń 2020
  • Komentuj 1

Echtra Games ni z tego ni z owego postanowiło zaskoczyć wszystkich. Ich zapowiadany Torchlight Frontiers, czyli ARPG z elementami sieciowymi (podobno MMO, ale nie dajcie się zwieść!) idzie do piachu. Zastąpi go inny, ale jednak ten sam projekt, czyli Torchlight 3. W skrócie będzie to ta sama gra, ale offline z ewentualnym trybem kooperacyjnym

Torchlight Frontiers = Torchlight 3

Testowałem Torchlight Frontiers podczas alfy i powiem szczerze, że zapowiadało się całkiem przyjemnie. Oryginalne klasy postaci, sympatyczna grafika oraz nieco za ubogi system rozwoju postaci. Miało to ręce oraz nogi, ale całość zdecydowanie potrzebowała czasu. Teraz już go nie dostanie.

Echtra Games podało, że zgodnie ze zgłoszeniami testerów, zmuszeni są odejść od tego projektu i zmienić go w Torchlight 3 – inaczej bowiem gra zwyczajnie nie miałaby sensu. Z tego powodu eliminują elementy sieciowe, zmieniają grę z modelu Free-to-Play na Buy-to-Play oraz wędrują na Steama.

Torchlight 3 nie będzie wymagał dostępu do Internetu. Zaimplementowany zostanie tryb kooperacyjny, więc będziemy mogli grać z innymi osobami, ale nie będzie to gra sieciowa. Na ten moment potwierdzono, że będzie to pełnoprawna kontynuacja, która pojawi się na PC.

O konsolach jeszcze nie wspomniano. Kiedy premiera? Jeszcze w tym roku w okolicach lata. Beta testy rozpoczną się 29 stycznia.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze